Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Записки пасквілянта
Added 20 Jan 2022

Записки пасквілянта

@volodymyrboyko
Number of subscribers: 18 714
Photos: 3,730
Videos: 339
Links: 2,950
Description:
Скандали, інтриги, розслідування від Володимира Бойка
Source

Записки пасквілянта | Якщо треба провести Антитерористичну операцію на Сході України, то цим...

Telegram community logo - Записки пасквілянта Записки пасквілянта @volodymyrboyko
5 590 Views/Reach 2026-04-19 10:48 Message №8161
Якщо треба провести Антитерористичну операцію на Сході України, то цим займаються Збройні Сили. Якщо знешкодити терориста, який відкрив стрілянину в Києві та взяв заручників – то це робота для патрульної поліції. А чим, у тому випадку, займається Антитерористичний центр при СБУ? І чи знає волелюбний український народ, що на його гроші утримується така дивна й мало кому відома контора, про діяльність якої геть нічого не чути?Чим займається штаб АТЦ при СБУ ми знаємо завдяки колишньому начальникові цього штабу генерал-майору Геннадію Кузнецову, затриманому 5 березня 2026 року на території Угорщини за підозрою у відмвиванні грошей. Зокрема Кузнецова два рази виганяли з СБУ за вчинення корупційних правопорушень, вироком Печерського районного суду м.Києва від 24.02.2011 у справі №1-173/11 він був засуджений за «службову недбалість» у вигляді розкрадання бюджетних коштів, у лютому 2019 року за результатами двох службових перевірок Кузнецову була винесена сувора догана з попередженням про неповну службову відповідність за використання службового автомобіля для поїздок на відпочинок за кордон і «ліві заробітки» у вигляді охорони концертів Вакарчука з отриманням грошей «у конверті».Наступник Кузнецова – начальник штабу АТЦ при СБУ Дмитро Козюра – був затриманий за підозрою у державній зраді, оскільки ще при Кузнецові штаб АТЦ перетворився на філію ФСБ. Отже, чим займається штаб Антитерористичного центру при СБУ – відомо. А чим займається сам АТЦ при СБУ з його спецпідрозділами та оперативними службами? Може, простіше не витрачати гроші на утримання цієї нікчемної установи, а ліквідувати її? Бажано – разом з СБУ.