Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КП «Харківводоканал»
Added 14 Jul 2024

КП «Харківводоканал»

@vodokanal_Kharkiv
Number of subscribers: 3 861
Photos: 2,280
Videos: 37
Links: 57
Description:
Забезпечуємо питною водою та надійною системою каналізування мешканців Харкова та Харківської області.

👥 Number of subscribers

3 861
Average/Day:: +12
Average/Week:: +65
Average/Month:: +80

👁️ Average views per message

1 652
Average/Day:: 1,760
Average/Week:: 1,483
ERR: 42.79%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

На водопровідних об'єктах проведуть планові роботи20 серпня з 08:00 до 22:00, у зв'язку з підготовкою водопровідних споруд до осінньо-зимового періоду буде тимчасово припинено подачу води в окремих мікрорайонах міста.У Шевченківському районі, обмеженими:пров. Класичним, вул. Клочківською, територією зоопарку, узвозомКлочківським, вул. Клочківською, пр. Науки, вул. Саржинською, вул. Ірининською, вул. Дмитрія Антоненка, територією центрального парку, вул. Сумською пров.Класичним;У Київському районі, обмеженими:пров. Театральним, вул. Потебні, вул. Чорноглазівською, вул. Куликівською,територією НТУ «ХПІ», вул. Дігтярною, узвозом Весніна, пров. Стельмаха, 2-мув'їздом Будівельним, в'їздом Євгена Гребінки, пров. Соледарським, пров.Вугледарським, вул. Британською, вул. Тахіатською, в'їздом Шотландським, вул.Бахмутською, вул. Григорія Сковороди, територією з-да «ФЕД», вул. Сумською, пров. театральним.Підвезення води під час робіт здійснюватиметься автоцистернами за адресами:Київський р-н:вул. Григорія Сковороди, 88, з переїздом на вул. Миколи Хвильового, 9;вул. Григорія Сковороди, 42 з переїздом на вул. Чернишевську, 55;вул. Потебні, 2 з переїздом на вул. Григорія Сковороди, 14Шевченківський р-н:пр. Незалежності, 13 (обласна клінічна лікарня);вул. Космічна, 27;вул. Клочківська, 148-а.Також на підприємстві нагадують: важливо мати запас води для першочергових потреб.Зі списком адрес можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства.Просимо вибачення за тимчасові незручності.Телефон для довідок: 15-33.
Харкову випала важка доля - з перших днів війни і до сьогодні тримати удари ворога. Але робота будівельників дозволяє нам вже сьогодні, навіть в умовах постійних ворожих обстрілів, впевнено рухатися до нашої головної мети: відновити все, що зруйнувала країна-агресор, і передусім - житло харків’ян.Завдяки будівельникам у багатоповерхівках, які з лютого 2022 року стояли порожніми, знову світяться вікна, і людям є куди повертатися - у свій дім, у своє рідне місто. І це дуже показово: хай не одразу, але крок за кроком спальні квартали наповнюються життям: у дворах грається малеча, біля під’їздів спілкуються сусіди. А крім цього, будівельники зводять підземні школи для навчання дітей, укріплюють інженерні споруди для посилення нашої оборони, часто фактично з руїн відбудовують об'єкти бізнесу. І я справді дякую будівельникам за цю роботу! Бо бачу, скільки зусиль вкладається в кожен проєкт, аби Харків щодня ставав кращим. Звісно, попереду ще чимало викликів. Та разом ми з усім впораємося!Зі святом!
Цієї ночі Харків знову тримав удар. Понад 20 ворожих ударів за майже три нічних години — 4 керовані авіабомби, 2 балістичні ракети і потім вже 15 «шахедів». Пошкоджено житлові багатоповерхівки, цивільне підприємство, дороги, контактну мережу.Станом на ранок — триває ліквідація 7 пожеж у Київському районі.Постраждало п’ятеро людей.Серед них — троє рятувальників. Вони отримали поранення вже після першого прильоту — під час повторного удару. Ворог цілить по тим, хто рятує та ліквідовує наслідки бомбардувань. Це в чистому вигляді тероризм. З перших хвилин на місцях ударів працюють наші комунальні служби: енергетики, тепловики, дорожники, водоканал, метрополітен, освітлювачі, зеленбуд, ліфтовики. Усі на місці. Усі разом. Працюють, бо Харків відновлюється навіть тоді, коли ще димить! Дякую кожному, хто цієї ночі був на варті міста.Дякую тим, хто гасив, відновлював, рятував.Дякую кожному, хто знову не зламався.Харків — більше, ніж місто.Харків — це люди, які не здаються. І ніколи не здадуться.
Сьогодні серед білого дня російський агресор вдарив по густозаселеному мікрорайону Харкова двома керованими авіабомбами вагою по 250 кг кожна. В цей момент надворі були люди. І лише дивом обійшлося без загиблих. Поранено 35 осіб. Серед них є діти.Було пошкоджено 20 житлових будинків: 17 багатоповерхівок та три приватних домогосподарства в Шевченківському та Холодногірському районах. Вибуховою хвилею було вибито 612 вікон, втім, ці дані попередні, адже поквартирне обстеження досі триває. Удар також залишив вирву на дорожньому покритті. Згоріли сім автівок, ще 18 - пошкоджено. Руйнацій зазнав виробничий цех текстильного підприємства, адмінбудівля одного з комунальних підприємств та його складське приміщення. Окремо зазначу, що поруч була електрична підстанція. На щастя, її пошкодження не критичні, і вже до вечора енергетики планують повністю відновити електропостачання всім споживачам.Місто працює. Комунальники, рятувальники, правоохоронці, волонтери, медики, загін швидкого реагування «Червоного Хреста» - всі на місці. Ми вже почали закривати вибиті вікна, але ще не всюди це можливо - у багатьох квартирах спершу потрібно розчистити рами від скла.Завтра поряд з місцем вибухів працюватиме мобільний ЦНАП. Мешканці будинків зможуть подати заяви на компенсацію за програмою «єВідновлення». Запитів на розселення поки що немає: люди намагаються привести до ладу свої оселі. Але ми готові до змін ситуації, тому пропонуємо тимчасове житло в гуртожитках.Те, що сталося сьогодні, має єдину назву - тероризм. Черговий цілеспрямований удар рф по мирному населенню. Без жодного військового об’єкта поблизу.І наостанок. Прошу всіх - не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Відходьте від вікон. Не будьте на відкритих просторах. Заходьте в укриття. Бережіть свої життя!
23 липня з 08:00 до 21:00 у зв’язку з підготовкою водопровідних споруд до осінньо-зимового періоду буде тимчасово припинено подачу води в окремих мікрорайонах міста.У Салтівському, Київському та Немишлянському районах, обмеженими:вул. Наталії Ужвій, вул. Леся Сердюка, вул. Горянського,пров. Яблонської, територіями торгових комплексів «Дафі»,«Караван», вул. Академіка Барабашова, сел. Шевченка, р. Харків, вул. Районної, пр. Ювілейним, пров. 1-м Істомінським, вул. Артема Веделя, Салтівським шосе, вул. Туркестанською, вул. Єдності, пр.Тракторобудівників, Салтівським шосе, вул. Василя Стуса, вул. Владисла-ва Зубенка, вул. Гвардійців Широнінців.Підвезення води під час робіт здійснюватиметься автоцистернами за адресами:Київський р-н:1. вул. Гвардійців-Широнінців, 102; з переїздом на вул. Метробудівників,422. вул. Соборності України, 263; з переїздом по вул. Соборності України, 219Немишлянський р-н:1. Салтівське шосе, 110, 112; з переїздом на вул. Туркестанська, 33Салтівський р-н:1. вул. Гвардійців-Широнінців,5-г (школа №97)2. вул. Бучми, 18-д (школа №111)3. пров. Тосканський,5-в (школа №98)4. вул. Академіка Павлова, 142-а (школа №123) Також на підприємстві нагадують: важливо мати запас води для першочергових потреб.Зі списком адрес можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства. Телефон для довідок: 15-33.Просимо вибачення за тимчасові незручності.
За минулий тиждень Харків зазнав 27 обстрілів, переважна більшість з яких - дронами типу «Шахед». Також Ситуаційний центр зафіксував два удари керованими авіабомбами (КАБ) по одному з підприємств, що не працює. Внаслідок атак постраждало 86 осіб, серед них - вісім дітей. На жаль, одна людина загинула. Під ударами були Шевченківський, Слобідський, Холодногірський, Салтівський та Київський райони.Руйнувань зазнали житлові будинки, господарчі споруди, дитячий садок, пологовий будинок, об’єкти критичної та транспортної інфраструктури, крамниці, цивільні автомобілі, стоматологічна клініка та банківська установа.Комунальні служби оперативно ліквідували аварійність на всіх пошкоджених об’єктах. Водночас до наслідків обстрілів додалася сильна негода, яка в рази ускладнила роботу. Повторюся, що особливо критичні випадки пов’язані з пошкодженням дахів будинків. Аварійні бригади працюють 24/7.Також слід зазначити, що тривалість повітряних тривог у Харкові зменшилася на 34 години (35%) у порівнянні з середніми показниками по області.Разом вистоїмо!
Продовжуємо усувати наслідки буревію, який накрив Харків у суботу. Ситуація під контролем. Усі служби працюють безперервно. І результати є.Ми добре пам’ятаємо 1995 рік. Тоді сильна злива спричинила аварію на Диканівських очисних спорудах. Харків на місяць залишився без води. Цистерни у дворах, черги, задуха, загроза епідемії. Повноцінне відновлення тривало десятиліття. Ту ситуацію порівнювали з Чорнобилем за масштабом наслідків.Цього разу удар стихії був сильніший. Але ми впоралися швидше, чіткіше, краще. Найголовніше, що жоден об’єкт критичної інфраструктури не вийшов з ладу.Воду ми повернули всім абонентам ще в ніч на неділю. Каналізація працювала і працює без зупинок.Світло енергетики дали більшості споживачів ще вчора, о 18:00. Переважна кількість звернень станом на зараз залишилася по Новобаварському та Основʼянському районах - їх обіцяють виконати вже до кінця доби.Громадський транспорт курсує всіма маршрутами.Хоча наслідки негоди справді масштабні.Пошкоджено більше 500 дахів, повалено більше тисячі дерев і ще більше гілок. Обірвано понад 200 ліній електропередач. Є пошкодження фасадів, балконів, труб.Найскладніше - дерева та дахи. Бо йдеться не лише про прибирання. Так, ми вже усунули все, що становило пряму загрозу для життя: зняли небезпечні конструкції, розчистили проїзди та проходи. Але повне відновлення дахів - окрема, складна і тривала, робота. Так само і з деревами: спиляли - так, але їх потрібно розпилювати, вивозити, утилізовувати. І цей процес досі продовжується завдяки тим, хто на ногах з першого світанку після буревію. Завдяки комунальникам, рятувальникам, волонтерам, звичайним небайдужим харківʼянам - усім, хто одразу, в дощ, у темряву, серед вирваних з корінням дерев, вийшов на вулиці, щоб розчищати, лагодити та повертати людям нормальне життя.Дякую кожному! Ви - міць та опора Харкова!
У червні внаслідок терористичних атак з боку російської федерації постраждали всі райони міста.Загалом було пошкоджено 383 житлові будинки. Три з них, попередньо, не підлягають відновленню, але дочекаємося висновків експертиз. Немало й будинків, які зазнали повторних влучань.Крім житла, під удари потрапили десятки інших цивільних об’єктів: підприємства, школи, тролейбусне депо, цвинтар, трансформаторна підстанція, дитячі майданчики, дитяча залізниця, а також автівки.Для безпеки мешканців плитами ОСБ закрито 6181 пошкоджене вікно. Колосальна кількість, хоча були місяці, коли зруйнованих вікон було ще більше.Також постраждали і вже відремонтовані 169 покрівель житлових будинків. Щоразу після ворожих атак в усіх районах відкривалися мобільні ЦНАПи, аби мешканці могли швидко подати заявки на державні програми компенсацій та отримати кошти на ремонт.Моя вдячність працівникам комунальних служб, які першими беруть на себе основний удар роботи з ліквідації наслідків вибухів! Також вдячний волонтерам громадських організацій за те, що вони також завжди поруч з людьми. Працюємо далі!
Оновлені наслідки нічної атаки країни-агресора на Харків. На жаль, станом на зараз загиблих вже троє: жінка і двоє чоловіків. Один з них той, за чиє життя ще вночі боролися лікарі. Але опіки були надто важкими.Загалом поранень зазнали 56 осіб, включно з девʼятьма дітьми.В лікарнях міста досі залишаються 11 людей. Троє з них - знову ж таки діти віком 2, 13 і 15 років. Їхній стан - середньої тяжкості. Найважча ситуація у 59-річної жінки: вона у критичному стані. Медики роблять все можливе, щоб вона вижила. Масштаби руйнувань - колосальні: загалом постраждали 103 житлові будинки. У Слобідському районі переважно пошкоджено багатоповерхівки, тоді як в Основʼянському - здебільшого приватні оселі.Також постраждали й обʼєкти міської інфраструктури: цвинтар, тролейбусне депо, 9 тролейбусів, дитячий майданчик, цивільне підприємство. Загалом по місту за одну ніч вибиті майже 2 тис. вікон. Бригади всіх профільних комунальних служб на місцях - з перших хвилин. Закривають контури, допомагають людям. У кожному районі, де були вибухи, вже працюють мобільні ЦНАПи, де мешканці постраждалих будинків можуть оперативно подати заявки на державні програми компенсації.Можливість тимчасового поселення в гуртожитках, як і завжди, доступна для всіх, хто цього потребує.
Минулий тиждень був надзвичайно важким для всіх нас. За сім днів ворог здійснив 89 обстрілів по Харкову. Понад половину з них - лише за одну добу, в суботу. Це була наймасштабніша комбінована повітряна атака країни-агресора на наше місто від початку повномасштабного вторгнення. Така інтенсивність і безжальність ударів тієї ночі шокували навіть тих, хто протягом усієї війни залишався тут і, здавалося б, уже бачив усе.Загинули пʼятеро мирних людей: три жінки та два чоловіки. Троє жертв спали в ліжках, коли в їхні будинки влучили БПЛА. Двох убило КАБом на їхньому робочому місці. Мої щирі співчуття кожній родині, яка втратила близьких! Цей біль неможливо пробачити.Постраждали 66 осіб, з яких сім - діти. За життя декого з них досі борються лікарі. Ще шестеро людей зараз вважаються безвісти зниклими. Вони перебували на цивільному підприємстві, в яке поцілив ворог. Зараз там триває пошуково-рятувальна операція. Рятувальники роблять усе можливе, щоб знайти і врятувати кожного.Внаслідок вибухів були пошкоджені десятки житлових будинків, виробничі приміщення, дитяча залізниця, навчальні заклади. Виключно цивільна інфраструктура.Окремо хочу окреслити ситуацію з повітряними тривогами. Загальна їхня тривалість у Харкові була на 40 годин (42%) меншою, ніж в області. Харківʼяни, дуже прошу: будьте уважні та обережні! Не ігноруйте сигнали про небезпеку! І дякую всім, хто лишається в місті, допомагає та відповідально тримає свій фронт робіт. Харків - це сила. Харків - це ми! Слава Україні!