Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Bond News
Added 06 Dec 2025

Bond News

@vladimirbondarenkotut
Number of subscribers: 44 772
Photos: 324
Videos: 52
Links: 76
Description:
новини новости FB-фраер Vladimir Bondarenko
Source

Bond News | Железняк демонізує звичайного сейшельского номінальника-підписанта на ...

Telegram community logo - Bond News Bond News @vladimirbondarenkotut
9 500 Views/Reach 2026-02-17 07:54 Message №425
Железняк демонізує звичайного сейшельского номінальника-підписанта на ім’я Ivor Omson та будує з цього конспірологічні зв’язки між Льовочкіним/Фірташем, Рабиновичем, Іванющенком, Могилевичем та прости господі Галущенком. Ярік забув ще вказати що Omson числився акціонером Авантбанка порошенківського генпрокурора Яреми та начальника УДО ГелетеяПояснюю як працює Трастова конструкція на прикладі заступника Єрмака та безпосереднього керівника Галущенка – Ростислава ШурмиРостік доручив брату бути бенефіціаром Трасту для акумуляції грошей. Брат заключив договор з засновником Трасту на ім’я MANOS MAMANTOPOULOS (Кипр), який володіє фірмою MARITHEMA NOMINEE SERVICES LIMITED (Кипр), яка в свою чергу володіє фірмами: VINCENT HOLDING COMPANY, WARREN PROPERTIES LTD та NODA INVESTMENT LIMITED (всі - Маршаллові Острови)Ці фірми володіють ТОВ «СОНЬЕРА ІНВЕСТ», яка володіє фондом АТ «ЗНВКІФ «ГЕЛІОС» (керував особисто Ростік)фонд ГЕЛІОС володіє ТОВ "КД ЕНЕРДЖІ 2" яка володіє СЕС на окупованих територіях, яким Держава платила сотні мільйонів за поставку ел.енергії окупантамвиручені гроші йшли у АТ «ЗНВКІФ «ГЕЛІОС», який вкладував іх в тому числі в нерухомість, яку зараз Шурма спокійнісінько продає: це і квартири за $1.5 млн в ЖК Бусов хілл і 2240,6 кв.м. на вул.Князів Острозьких (Московська), 8 (частина админкорпуса завода «Арсенал») за $3,4 млнЯрік може собі дозволити дуркувати з номіналами будуючи конспірологічні схеми в моєму стилі, а от чому НАБУ хлопає ушами, дозволяючи Шурмі скидувати активи і виводити гроші це халатність чи гірше?