Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Віталій Кличко
Added 06 Sep 2021

Віталій Кличко

@vitaliy_klitschko
Number of subscribers: 185 471
Photos: 3,330
Videos: 580
Links: 776
Description:
Про #твійкиїв і його мера
Source

Віталій Кличко | Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обігріву (незламнос...

Telegram community logo - Віталій Кличко Віталій Кличко @vitaliy_klitschko
99 300 Views/Reach 2026-01-23 08:16 Message №6060
Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обігріву (незламності). В них, у разі потреби, зможе залишатися ночувати велика кількість людей.  У пунктах облаштують місця для ночівлі, забезпечать їх пристроями обігріву (мобільними котельнями), харчуванням, засобами гігієни. Столиця, в звʼязку з дуже складною ситуацією в енергетиці і розуміючи, що ворог, з великою вірогідністю, продовжить атакувати критичну інфраструктуру міста і країни, готується до реагування на різні сценарії розвитку подій. До мешканців я звертаюся і говорю чесно: ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент. Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто ще має варіанти виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення й тепла, не відкидайте їх. А до роботодавців: організувати гнучкі графіки роботи і, за можливості, перевести працівників на дистанційну роботу. У кожному районі міста перша ланка реагування, яка оперативно збирає інформацію, організовує роботуна місці в координації з міським штабом, — це районна держадміністрація.   Райони на місцях зараз повинні чітко зосередитися на складних, але життєво важливих для людей питаннях, які ми розвʼязуємо спільно, всі разом! І повинні всі працювати злагоджено.  Плани й алгоритми дій в різних можливих ситуаціях зараз обговоримо на штабі з главами районів.  Підкреслю, сьогодні всі міські служби, департаменти КМДА працюють 24/7, щоб забезпечити життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації. Цілодобово продовжують працювати комунальники, щоб забезпечити киян необхідними послугами. Працюють лікарні і соціальні заклади. Ми вистоїмо! Як би складно не було!