Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вістунка Ліза
Added 06 Dec 2025

Вістунка Ліза

@vistunka
Number of subscribers: 948
Photos: 144
Videos: 16
Links: 39
Description:
Тут про медицину, життя та інструкторство
Source

Вістунка Ліза | Шукаємо приміщення в Києві для проведення курсів для інструкторів. Цьо...

Telegram community logo - Вістунка Ліза Вістунка Ліза @vistunka
753 Views/Reach 2025-12-04 15:23 Message №129
Шукаємо приміщення в Києві для проведення курсів для інструкторів. Цього разу вимоги значно менші, ніж ми шукали раніше і, я сподіваюсь, ми зможемо його знайти15-19 грудня і 22-26 грудня і, потенційно, 1-2 рази на місяць нам треба буде постіно в майбутньомуВажливо: Опалюване приміщення Доступ до укриття (або, в ідеалі саме приміщення — 1 поверх / цоколь / підвал). Доступ до вбиральні Місце ми зможемо поставити кавомашину і чайник Київ (будь-який берег, центр, околиця – розглядаємо всі варіанти). Ми будемо без криків, біганини, вибухів і штучної крові Бажано — на довготривалій основі, 5-10 днів на місяць круглий рік В ідеалі безкоштовно або за символічну плату. Ми навчаємо військових інструкторів, це НЕ комерціний проєкт. В межах досяжності на громадському транспорті (Для нас це не проблема, але більшість військових приїздять до нас потягом, без авто і без можливості компенсувати таксі)Мінімально:— Приблизно 40-80 м², щоб розмістити 16 людей (16 стільців, 2-3 стола), 1-2 робочі розетки, бажано без зайвих меблів.— Тепло, світло— 15-19 грудня і 22-26 грудняПрограма максимум:— Одне приміщення 40-100 м²— Ще одна маленька кімнатка для інструкторів— Окреме приміщення для зони кава-брейку— 2 і більше вбиралень, щоб всі встигали за коротку переерву— Світло під час відключень— На постійній основііТе приміщення, де ми працювали весь рік і нам надавали безкоштовно, не опалюється. Через технічні умови приміщення обігріти його навіть двома 9 кВт обігрівачами — не виходить. Ми третій курс поспіль працюємо в холоді, всі хворіють, всі в ахує.Для того, щоб розуміти що ми робимо, можете читати цей пост і ще оцей пост