👁 150
25-02-15 13:46
Сьогодні рівно рік, як я став магістром КПІ 🥳Чи допоміг він мені знайти роботу по спеціальності? — Ні. Хоча я й не шукав)Але всі 5,5 років я розбирався, чим взагалі хочу займатися у житті. Разом з тим багато вчився, пробував, спіткався, розчаровувався, здавався і пробував ще раз.Паралельно здаючи десять лабораторних і 2 курсових за пару ночей під дедлайн. Захист писав на єдиному вільному столі на спільній кухні, а захищався у зум-боксі в офісі. Обидва дипломи написав сам, а на магістерську ще й запропоновану мною тему затвердили, яка мені справді була цікава!)Тому сказати, що «універ нічого не дав» буде брехнею. Він дарував мені стипендію весь час 😁Це той досвід, який я ніколи не повторив би ще раз, але він точно допоміг рухатися далі у правильному напрямку, паралельно даруючи можливості й корисні знайомства. І головне — він дав час на те, що прийняти себе, знайти свої таланти й почати їх реалізовувати.Ну і ще він відкрив для мене Київ. Не як для туриста, з усіма його перевагами й недоліками ❤️Люблю це місто, але це вже окрема історія…P.S. Скоро щорічний звіт за мої 23) Сюди опублікую в першу чергу 😉