Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - християнські вірші 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

християнські вірші 🇺🇦

@virsh_online
Number of subscribers: 25 228
Photos: 204
Videos: 10
Links: 217
Description:
Публікуємо ваші вірші / реклама - @virsh_onlinebot Залишаємо за собою право, не все публікувати. Публікація віршів - БЕЗКОШТОВНО!
Source

християнські вірші 🇺🇦 | В нас існує таке розуміння,Що для того щоб мати спасіння, Нам достатнь...

Telegram community logo - християнські вірші 🇺🇦 християнські вірші 🇺🇦 @virsh_online
12 000 Views/Reach 2026-03-16 22:53 Message №2834
В нас існує таке розуміння,Що для того щоб мати спасіння, Нам достатньо ходити в зібрАнняЙ читать Біблію з ночі до рання. І живуть з цим обмануті люди...Бо у серці злоба й пересуди, Ніби й слухають слово братів Та в серЕдині заздрість і гнів.А в серЕдині:" Хто б ще казав?Нас навчаєш,а сам як вчиняв?Чи можливо про це вже забув?"Тільки слів цих ніхто не почув...Хтось у церкві вірша розказав:"Він мотиви неправильні мав"...Хтось неправильно щось заспівав:"Краще б Бога він не прославляв..."З виду глянеш: обличчя святі, А в серЕдині мертві й пусті,Повиходивши з Божого домуРозійшлися, забувши про втому. Й почалася робоча неділя: Зло, обмани ,лукавство, свавілля...І гонитва за всім, лиш найкращим...Щоб тебе не назвали "ледащо"...Все купуються автомобілі, Щоб були всі не "сірі "а "білі","Білі" люди автівки купують,Ну а "сірі" стареньким кермують.І будинки будують на славу...Обійти захотівши державу, Роблять схеми свої день за днем...На зібранні ж співають пісень. А якби нам зайти довелося, В дім ,де місця для нас, не знайшлося б? Де сваркИ, де лихий чоловік?Це кажу я лише про "своїх"...На зібранні в нас масок багато: Є на будні одна ,є на свято...У неділю парковки забиті....А в зібранні глухі та розбиті.Можеш буть кожен день ти в зібрАнні,Можеш гроші віддати  останні,Та якщо Бога в серці не маєш То в зібранні ти не оживаєш. Ти побув ,посидів і пішов...В кого ж ласку скажи ти знайшов? Чи можливо Бог порахував І за дні ці гріхи твої зняв? Якщо так ,то дарма помирав Той ,Хто муки Голгофські зазнав,Хто пролив безневинную кров Так Свою нам довівши любов.На зібранні не служимо Богу. Ми від Нього берем допомогу,Й лиш тоді, коли віра працює Наше вухо Ісуса почує. На сім днів лиш чотири зібрання...Й то частина йде лиш на останні...А буває що лиш й на одне Бо для себе щось інше знайде. Що є дійсно потрібне в спасінні-Це духовне твоє воскресіння. Для спасіння потрібен Христос...Що б робити вам не довелось, Ні одне, навіть жодне служінняНе вирішує долю спасіння. Бог рахує не кількість зібрання А шукає чи є покаяння. Не питає Він :скільки ходив?Він питає, чи серце змінив...Й зрозуміє без зайвих промов,Якщо в серці побачить любов Що не дАрма тобі говорив,Що ти вірою все розчинив, І це будуть всі бачать в житті Й за тобою захочуть піти, І віддати себе для Христа, Бо відчують: ти справді свята! Нехай дасть нам Господь розуміння Що насправді дано для спасіння. Бо зібрання - це тільки частина, Це лікарня для християнина. І коли буде серця прозріння Через зібрАння дасть Бог спасіння@virsh_online