Source
християнські вірші 🇺🇦 | Ти бачиш біль, ти бачиш сльози,Ти бачиш в світі цім скалічених людей,Л...
9 560 Views/Reach
2025-11-04 03:15
Message №2689
☆ ☆ ☆Ти бачиш біль, ти бачиш сльози,Ти бачиш в світі цім скалічених людей,Лунають вдень , й вночі тривоги.Страх сковує усіх, хто в темноті живе.Нещасні діти, ті, які покинуті батьками,І самовільно пізнають який цей світ.І люди, які звуться " християни ",Живуть лиш так, як хочеться їм жить !Старі батьки, одні, з своїми тягарами :Що з'їсти, вдіти, як собі допомогти.А що каліки , власну біль й страждання,Долають у сльозах, на самоті.Безхатьки, втомленні , та звиклі ,У мерзлоті, у голоді й брудах,Своє життя щоденно проводити,Не знають і не бачать виходу.Та вихід є , з усього, він в Ісусі !Спасіння в Ньому і нове життя.І сила ,в Дусі, подолати всі спокуси.Пізнати правду і звільнитись від гріха.Якщо заглибитись у своє серце,І зрозуміти дію приходу Христа,Для чого ми покликані зі світу.Для чого ми є в славі Господа .Для того, щоби Господу служити,В домівках наших, в праці на полях.Голодних духом й тілом накормити,І спраглих, напоїти з Джерела.Іти у світ, звіщати Слово Боже,Бо праця ця чекає іздавна.Хоть світ у темноті, й до нас ворожий,Та ,всіх, провадить нас любов Христа.Не спи, а пробудись Божа дитино,Господь бо кличе, ти до праці йди !Бог полюбив , віддав за тебе Сина,Ти є боржник, тож віддавай борги.Чому ти кажеш в серці: "Я безсилий " ,Невже не знаєш, сила в Бозі є ,Робити кроки впевнено і сміло .Господь направить,і Він проведе .Ти бачиш світ,який нужденний й спраглий.Який втомився від спокус й гріха.Самі собі щодня дають поради ,Іди ,Мій сину , розкажи їм про Христа .У світі цім уже нема любові,Одна ненависть ,лють й злоба.А ви ,очищені й омиті кров'ю,Невже не сповните волю свого Отця ?Господь бо прагне милості, не жертви.Він милосердям твоє серце наповня.Відкрив Він очі, щоби ти побачив І вуха, щоб почув Його слова.А як інакше, коли гинуть люди,Бо дух є мертвий, хоть людина ще жива .Диявол зводить в пекло всіх і всюди.А ти закрився і не чуєш ти слова !Не чуєш знову поклик ти Господній,Вже на порозі, скоро вже жнива.Не зволікай, розруш плани ворожі,Шукай ти забраних, приводь їх до Христа .Будь світлом в світі, а не тільки вдома.Бо бачиш ти, що скоро вже кінець,Нехай тебе не налякає втома,Отримаєш в кінці ти нагороду, свій вінець.Як щирим серцем будеш Господу служити,На місці свому, де тебе Господь підняв,З людьми щодня про Бога говорити.Любити всіх , не тільки на словах.Іди , не зволікай, Моя дитино,Любов'ю, вдів і сиріт огортай.Працюй на полі, бо доспіло жниво.Навчайся сам, людей також навчай.А Я прийду , і Я не забарюся !Віддам усім, хто плідно працював.Ціну платив, за всіх людей молився.За працю твою нагорода не мала.Любить Господь людей понад усе !Любити й ми людей усіх повинні.Не зволікай, бо час швидко мине,Працюй, служи щоденно і не впинно !Амінь 31.10.25 @virsh_online