Source
vioria | раз уж зараз час обговорень,закрию нарешті питання «чому пішла з лейбл...
1 550 Views/Reach
2025-11-15 21:15
Message №11329
раз уж зараз час обговорень,закрию нарешті питання «чому пішла з лейблу»все просто,в мене закінчився контракт 🙌🏻рішення його не подовжувати було по багатьох причинах які назбирались за три рокимені запропонували співпрацю щойно мені виповнилось 18, і одразу з перших зустрічей почались фрази «на тебе мають дрочить» «в тебе має бути няшний образ» «будь сексуальнішою»і я слухала ці наративи,я намагалась виглядати пошло,будучи закомплексованим скромним підлітком ✌🏻як тільки я зіштовхнулась з першим хейтом я почула «це через те що ти стала надто відвертою,будь скромніше,як дора»коли я поправлялась мені вказували на це,знаючи про мій РХП«ти артистка,ти маєш бути худою,не дивись на таких як….»(здогадайтесь в коментарях)від постійних спроб худнути я поправлялась лише більшея виглядала як тяночка з аліекспресу,я на все життя ненавиджу кошачі вушка яких в мене лежить 200 штук дома я завжди любила сумні пісні,а мені радили співати «чота весьоленкоє»мені завжди казали,що я артист і маю думати за свою роботу,а по факту,на кожній зйомці я нервувала,сама придумавала ідеї,збирала людей,бігала за їжею для масовки в спеку,на зйомках завжди був крик, я віддавала відсоток за організацію якої в мене майже не було:)розповідати ще більше фактів вже лінь,до працівників лейблу я ставлюсь нормально, моя неприязнь лише до керівництвабільше мусолити цю тему не збираюсь :)я рада що впродовж цього шляху я зустріла багато крутих людей,особливо всіх своїх музикантів!радію,що зараз я подорослішала і повернулась до свого справжнього обліку!!!радію,що біля мене зараз найкращі люди!!!радію,що я більше не йобана тяночка!!!