Source
Віка з Херсона | сон я, Лакі і Віка летимо кудись. посадка в літак, ми заходимо. дуже д...
99 Views/Reach
2025-12-19 07:58
Message №28114
сон я, Лакі і Віка летимо кудись. посадка в літак, ми заходимо. дуже довго чомусь не вилітаємо. ми вирішили піти купити морозива. в літаку був цілий бар. ми стояли в черзі і обурювались через затримку і вже довго сидимо в кабіні і ніхто не вилітає потім виявилось, що це пастка і нікуди летіти ми не будемо …з часом ми розуміємо шо нас викрали і ми почали жити в цьому літаку і нам не можна було виходити з нього і якийсь час це тривало. я намагалась знайти шляхи як вибратись, але в мене не виходило. я дуже була стурбована потім зʼявився мій друг і ми вирішили разом вилізти на дах літаку і ми дуже довго туди пробирались і коли ми вилізли, ми зрозуміли, що ми десь серед дуже великих автострад, які одна на одну находить і я дивлючись вниз бачу, як мій друг намагається вибратись, починає вилазити і падає вниз 🥲 але він виживає і вирішує повернутися назад. а я вирішила тікати…і ми з Лакі вилазимо на дах, стрибаємо на огорожу автостради і я бачу вулицю, люди ходять я довго не могла зрозуміти що робити і бачу йде якийсь чоловік і я підбигаю і кричу англійську «допоможіть!! мене викрали, викликайте поліцію»Він зупинився в жаху, викликав поліцію Прилетів вертоліт Потім вже історія через якийсь час я сиджу на інтервʼю і я кажу «я туди ще ходила десь півроку і працювала під прикриттям, щоб звільнити всіх» 😀😀😀 о це детектив