Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Їжа від тривог
Added 14 Jul 2024

Їжа від тривог

@vidtrevog
Number of subscribers: 1 290
Photos: 2,040
Videos: 264
Links: 554
Description:
Для співпраці @nad_nosk Підтримати проект https://send.monobank.ua/jar/8Bvp9LMgMv https://substack.com/@nadiianoskova
Source

Їжа від тривог | Львівська їжа від тривог Ч.2💯Фуд 100лиця Авторська паста, піца і риба ...

Telegram community logo - Їжа від тривог Їжа від тривог @vidtrevog
546 Views/Reach 2025-05-11 08:30 Message №2025
Львівська їжа від тривог Ч.2💯Фуд 100лиця Авторська паста, піца і риба у віконечку на Костомарова. Номер один у категорії самобутній проєкт і салат у… що це? кармані з фокачі? 😎 Blur київська кавʼярня у Львові, яка була потрібна місту. Простора, красива, жвава, з якісною кавою і смачною їжею, місто сили. А ще є проєкт від Blur Точка зору: значно менший, тихіший, але поряд з нашим Горобцем і ми сильно його полюбили. 🐓Кури гриль, що працюють з 80х і з тих пір, здається, не міняли ні декор ні персонал. Рахівниця, пластикові квіти, клейонка, неонова вивіска Coca-cola і кууурочки, з часником, половиною батону і діжечкою томатного соусу. ґалкоголь на вибір: пиво, горілка, Аліготе і томатний сік.🫖 Tea Room Чайна, справа від якої чайний магазин де можна брати пуер to gо. Не складається в мене з чайними церемоніями, інакше я би радила Старі мури. Проте мені легше взяти стакан за 60 гривнів і піти гуляти містом. І шо ви мені зробите?🍜 RedMonkey Рамен, який я була б рада бачити в кожному місті. Естетичний, зрозумілий, в закладах класна інфографіка і взагалі все у них якось склалось. І у нас, бо перші мої враження були прохолодні.Обираю їх шою з додатковим соусом, який RM зробили разом з Вогнярем.🍟 Lysko Кебаб-драйв. Ви чули. Кебаби, салати, фритюрна група, в якій чурос. А реклама🤌Не скажу що часто тут буваю, але розповідати приємно.🍽 Кафе Надія, малий зал. Місця, які треба охороняти, співати про них пісні і їсти канапку з оселедцем на бріоші. А до чаю брати цукерку Ромашка за 10 гривнів.А де ви тут їсте?#Львів