Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Відсіч
Added 14 Jul 2024

Відсіч

@vidsichu
Number of subscribers: 65 039
Photos: 8,280
Videos: 1,450
Links: 2,900
Description:
Небайдужі громадяни. Зв‘язок: @mr_hesse Instagram: https://instagram.com/vid.sich
Source

Відсіч | По Гончаренку і розпилу спонсорського бабла.Як ми попередньо інсайдили...

Telegram community logo - Відсіч Відсіч @vidsichu
11 900 Views/Reach 2026-05-19 13:01 Message №12360
🔥 По Гончаренку і розпилу спонсорського бабла.Як ми попередньо інсайдили, протягом квітня-травня сам Гончаренко і його мережа "Гончаренко Центрів" регулярно отримують значні суми коштів від іноземних спонсорів, нібито, на проведення Black Sea Security Forum.Серед тих, хто надсилає валюту Гончаренку, - «Conus Associated LTD», власником якої є син британського лорда і ексголови Консервативної партії Майкла Ешкрофта - Ендрю. Ще частина іноземних компаній, які фінансують мережу "ГончаренкоЦентрів", захована на Британських Віргінських островах і дані про реальних власників у переказах закриті через політику нерозголошення.Загалом протягом травня Гончаренко планує освоїти під прикриттям проведення Форуму понад 500 тис. доларів США.Механізм освоєння максимально простий: транші у валюті заходять на рахунки ФОПів і ГОшки Гончаренка сумами не більше 20-25 тис. дол. США. Потім ці кошти переводять у гривні в межах одного банку - VST Bank ("Восток Капітал"), який належить Володимиру Костельману.❗️ Що важливо для Фінмоніторингу і НАЗК: усі транші з обміну валюти здійснюються в межах визначених НБУ і Фінмону обмежень - не більше 400 тис. гривень на місяць і через різні рахунки, оформлені на різних фізосіб. Таким чином обходять автоматичне блокування рахунків, яке наступає при перевищенні цієї суми під час зарахування на один рахунок протягом місяця.Форум - це прикриття для оборудок. Головна мета - акумулювання потрібних сум на вибори. Через кеш, ручних ФОПів і мережу ГО "Ви.Мова".В принципі, цього достатньо. щоб НАЗК і Фінмоніторинг почали працювати. P.S. І ще, Філіп Євгенович, Пронін, пора прокидатись. Маєте нагоду подякувати Гончаренку за наполегливі запрошення на каву у парламент. * При використанні інформації прохання вказувати першоджерело і лінк ПолітБавовна. Репост вітається 🤝ПІДПИСАТИСЬ 📥