Source
Відсіч | Майже 15 млн гривень з бюджету Києва пішло на зарплату незрозумілим лю...
26 100 Views/Reach
2025-09-19 09:35
Message №11082
Майже 15 млн гривень з бюджету Києва пішло на зарплату незрозумілим людям. Згідно з законом, департаменти КМДА чисельністю до 32 співробітників можуть мати не більше 2-х заступників директора, а департаменти з кількістю працівників понад 32 — не більше 3-х заступників. Наразі щонайменше 7 департаментів не відповідають цим вимогам, що призвело до безпідставного нарахування зарплати на майже 15 млн грн, а саме:Департамент територіального контролю — 5 заступників, на 2 736 715 грн.Департамент житлово-комунальної інфраструктури — 4 заступники, на 4 524 891 грн.Департамент комунальної власності — 4 заступники, на 4 316 285 грн.Департамент містобудування та архітектури — 4 заступники.Департамент муніципальної безпеки — 4 заступники.Департамент транспортної інфраструктури — 4 заступники.Департамент фінансів — 4 заступники, на 2 901 145 грн.Цікаво, що про це думає Віталій Кличко. І чи взагалі він в курсі, що такі дії його підлеглих підпадають під ч. 2 ст. 364 ККУ (зловживання владою або службовим становищем)?