Source
Відсіч | Гетьманцев хоче оподатковувати всі посилки, які купляються на закордон...
27 800 Views/Reach
2025-01-16 09:42
Message №9980
Гетьманцев хоче оподатковувати всі посилки, які купляються на закордонних маркетплейсах, без виключень.Нагадаю, там 10% ввізне мито та 20% ПДВ, яке нараховується на всю суму посилки з ввізним митом.Тобто, ви закупили комплектуючих для ФПВ на аліку на 100 баксів, заплатили податків ще на 32 бакси (110 баксів товар + мито та 22 бакси - ПДВ).Маємо здорожчання на 32%.Тобто, епоха фпв по 350-400 баксів скоро скінчиться. Будуть всі від $450-470.Більш того, через вже існуючі ідіотські обмеження, виробники ФПВ та інших речей для армії не можуть купляти все відразу - доводиться дробити по 150 євро (існуючий ліміт) на добу.Я постійно з цим стикаюся, коли потрібно замовити частину комплектуючих на Цукорки.Мені пропонували варіанти, як доставляти взагалі в сіру за комісію та подовжені строки доставки. Я так не граю.А хтось - скористується.Якщо безподатковий ліміт приберуть взагалі - більшість b2c логістики тупо піде в тінь, а поштові оператори надовго "ляжуть" через необхідність розмитнювати 99% міжнародних відправлень.Зараз ця цифра не перевищує 15-20%.Цього нешановного пана, який вважає, що "бізнес треба общипувати як гусака, щоб ніхто не помітив", треба відправити на смітник. В кращому випадку.Ось я не розумію. Є тєло, яке займається відвертим шкідництвом під час війни.Якого хєра він там ще є головою подактвого комітету ВР?🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦