Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Життя Ніни 💅 #УкрТґ
Added 24 May 2021

Життя Ніни 💅 #УкрТґ

@vid_ninu
Number of subscribers: 401
Photos: 17,200
Videos: 1,530
Links: 4,040
Description:
Багато процесів косплею, букв, дуп, чужих тіктоків, мемів? 🤌 Чат дуже душний - @ninu_chat Більше в закріплених 🫡 Всі посилання: https://beacons.ai/nina_fenrir Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/76UambGuKS
Source

Життя Ніни 💅 #УкрТґ | Нікому не рекомендую готель «Барбарис» (м. Київ; вул. Євгена Сверстюка...

Telegram community logo - Життя Ніни 💅 #УкрТґ Життя Ніни 💅 #УкрТґ @vid_ninu
58 Views/Reach 2026-06-09 07:11 Message №39676
Нікому не рекомендую готель «Барбарис» (м. Київ; вул. Євгена Сверстюка, 3).Посилання:1. https://barbaris.ua2. https://share.google/bHr35PKvKiBnh7U0IЦе доволі популярне місце проживання під час різних заходів у МВЦ. Проте зі мною та моїми друзями там трапилось кілька вкрай неприємних ситуацій. Ми з напарником заселилися у готель на період фестивалю Фанкон 2026 (6-7 червня). Спочатку сервіс не викликав нарікань і персонал виконував свої обовʼязки. Після фестивалю ми вирішили залишитися ще на один день (8 червня), щоб відзняти кілька фотосесій. З першої фотосесії я, напарник і фотографка повернулися близько 14.00, лишили у номері свої речі (деталі костюму, реквізит) — і поїхали на наступну фотосесію. Варто зауважити, що речі були залишені у житловому приміщенні — коло столу, у кімнаті. Вони не знаходилися у сміттєвому відрі (яке було лише у вбиральні), поруч з ним або вхідними дверима (щоб можна було подумати, що ці речі нам не потрібні). Коли я повернулася у номер після другої фотосесії близько 21.00, то помітила, що персоналом було виконано прибирання. І зник той самий пакет з речами. Після розмови з адміністраторкою я дізналася, що прибиральниця чомусь, на власний розсуд, вирішила викинути цей пакет з коробкою. Цитуючи прибиральницю, їй здалося, що пласка коробка Нової Пошти нагадує їй коробку з-під піци, а, отже, чомусь має відправитися на смітник. Я одразу подзвонила напарнику і розказала про цю ситуацію. Спочатку адміністраторка та прибиральниця були до нас лояльні, обіцяли пошукати речі, а, у разі незнаходження, компенсувати збитки. Але, після прохання зафіксувати це письмово, вони звʼязалися з керівництвом і змінили риторику на більш агресивну. Представниця власників готелю, яка представилася Ольгою, почала стверджувати (російською мовою на робочому місці, тому не всі її фрази були нам зрозумілі), що ми не зможемо нічого довести і готель ніяк не буде вирішувати це питання. Ольга почала стверджувати, що має свідків серед персоналу, які бачили, що речей не існувало. Що зайві люди робили у нашому номері або за якої нагоди дивилися чужі винесені речі? Під час всього спілкування Ольга демонструвала грубість і непрофесіоналізм до нас, як до клієнтів закладу. Після такої «привітної» розмови ми попередили керівницю, що маємо намір викликати поліцію і зробили це. Натомість Ольга, незрозуміло з яких причин, викликала на нас якусь «групу охорони», що додатково шокувало і налякало нас. Хочу підкреслити, що весь час, не дивлячись на непрофесіоналізм персоналу, ми спілкувалися з ними ввічливо і коректно, нічого не вимагали і просили готель запропонувати хоч якісь шляхи вирішення питання. Виклик поліції не покращив ситуацію. Поліцейські щиро намагалися розібратися у ситуації, проте керівниця Ольга чомусь продовжила грубити і спілкуватися російською вже з представниками закону, не дивлячись на те, що на той момент представляла заклад. Поліцейські прийняли у нас заяву і зафіксували звернення. Проте ні після цього, ні на наступний день, коли було заплановано виїзд з готелю, представники готелю ніяк не звʼязалися з нами. Ніяких вибачень за ситуацію або поведінку керівниці ми не отримали, жодного зворотнього звʼязку. Враховуючи свій негативний досвід і кілька описаних нижче моментів — я не можу рекомендувати готель Барбарис до відвідування.