Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Життя Ніни 💅 #УкрТґ
Added 24 May 2021

Життя Ніни 💅 #УкрТґ

@vid_ninu
Number of subscribers: 401
Photos: 17,200
Videos: 1,530
Links: 4,040
Description:
Багато процесів косплею, букв, дуп, чужих тіктоків, мемів? 🤌 Чат дуже душний - @ninu_chat Більше в закріплених 🫡 Всі посилання: https://beacons.ai/nina_fenrir Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/76UambGuKS
Source

Життя Ніни 💅 #УкрТґ | Став помічати, що дуже багато людей що займається 3д-друком дуже знева...

Telegram community logo - Життя Ніни 💅 #УкрТґ Життя Ніни 💅 #УкрТґ @vid_ninu
91 Views/Reach 2026-05-04 13:25 Message №39148
Став помічати, що дуже багато людей що займається 3д-друком дуже зневажливо ставляться до власної безпеки. Друкують ABS і фотополімерами вдома, закритих кімнатах, або в робочий зоні, де самі ж і сидять, не провітрюють приміщення при роботі принтера.Друзі, так робити не треба. Я розумію що ABS дешевий пластик, і його не складно обробляти, але ABS - він же акрилонитрилбутадієнстирол, при нагріванні викидає в повітря той самий стирол. Стирол - канцероген (викликає рак), дуже шкідливий для центральної нервової системи, загальнотоксичний яд. Викликає запаморочення, втрату пам`яті, і цілий букет інших порушень. Про фотополімерні смоли для dlp\sla принтерів теж нічого хорошого сказати не можна, там все те ж саме для ЦНС і дихальних шляхів, а ще деякі види смоли викликають хімічні опіки при контакті зі шкірою.А ви цим в хаті дихаєте. Дбайте блять про власне йобане здоров`я, бо ніхто крім вас не подбає. Те що воно не сильно смердить, не означає що воно безпечне.Якщо не вірите моїм словам, то от вам англомовні документи про хімічну безпеку:https://drive.google.com/file/d/1QC7iZDf6_lwv1Kfw2QlzvnAbbs5HhmPO/view