Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Нотатки Пастора NP
Added 14 Jul 2024

Нотатки Пастора NP

@vgolovach
Number of subscribers: 5 884
Photos: 396
Videos: 267
Links: 405
Description:
Ділюсь свіжими думками, зі свого життя. Буду радий вам послужити. Цитат з книг, нотатки з проповідей, та інші цікаві матеріали. Є питання - @V_T_Golovach
Source

Нотатки Пастора NP | Вітаю Народ Божий! Вже тиждень наша сімʼя в штатах. Ціль поїздки - зна...

Telegram community logo - Нотатки Пастора NP Нотатки Пастора NP @vgolovach
2 490 Views/Reach 2025-07-07 15:00 Message №1218
Вітаю Народ Божий! Вже тиждень наша сімʼя в штатах. Ціль поїздки - знайти людей, які згодяться підтримувати нашу церкву на довгий період. Церкві треба кошти, і я не соромлюсь про це говорити всім кому можу! Будівництво почате. Нашій країні, в ці темні часи - дуже потрібні церкви: живі, вірні, надійні, Істинні.., і ми віримо, що наша церква стане місцем відновлення, спасінням, підтримкою для всіх категорій людей. Поможи нам в цьому Господь! Переліт був важким та довгим, 38 годин в дорозі.. ми всі були дуже виснажені. Подорожувати з маленькими дітьми ще та пригода.. До цього всього, малюк сильно захворів, 5 днів температура, похудав..зі слізьми на нього дивлюсь. Ночі не спокійні, встаючи до малюка якимось чином потянула сідничний нерв, тому до цього всього ще й хромаю!Церква взяла піст за нас, і це сильно відчувається. Малюк вчора поїв супчику і не вирвав! Бачу милість Божу над нами. А ще, Бог посилає своїх ангелів нам тут, їх не багато, але через них відчувається турбота неба.. Вчора попри всі обставини ми пішли до церкви пастора Козлова, мені так треба було побути в Еклесії, в місці, де люди живуть Богом..Я не уявляю своє життя без церкви, тут життя, надія, відновлення.. Я ридала.. в середині кричала.. Боже, чому такий сильний тиск, я єлі на ногах стою.. мій дух такий спустошений.. Бог завжди приходить до тих, хто шукає Його. Можливо це абсурдно буде звучати, але для мене бути тут це велика жертва.. і молюсь про те, щоб Господь прийшов на цю жертву! Дякую всім за підтримку, за кожне добре слово та молитву! Дякую, що Бог залишив нам церкву!