Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вербена
Added 14 Jul 2024

Вербена

@verbenasims
Number of subscribers: 1 178
Photos: 5,230
Videos: 38
Links: 298
Description:
Патібрейкер, мізері мейкер 🪙 Станьте спонсором мого каналу: https://www.youtube.com/channel/UCtgGakpTgnbd9v0bw-glmtg/join 💰 Підтримайте мій канал донатом: https://send.monobank.ua/jar/8fCZYSg1vu

👥 Number of subscribers

1 178
Average/Day:: -1
Average/Week:: +4
Average/Month:: -9

📊 Messages per Day

3.6
Last day: 0
Week average: 1
Average per day: 3.6

Name change history

Вербена 2025-04-20
Вербена 🔋 2025-02-18
Вербена 🪫 2025-02-06
Вербена 💤 2024-11-05
Вербена 🎃 2024-09-10
Вербена 🌝 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 501 26-01-31 18:05
Малькольм це набір карамельних сирків Злагода у коробочці. На перший погляд, здається що дорогувато. Але коли пробуєш вперше, розумієш — воно варте того. Вистачає надовго, солодке як гріх; їх там наче і багато, тож коли вони у тебе є, ти їх майже не цінуєш. Але коли закінчується — хочеться ще.. Знову і знову, щодняКолін він як Волошкове поле з ваніллю. Дивишся спочатку, і думаєш: бейзік, нецікаво, щось на дефолтному. Але воістину, дурень той, хто судить по обкладинці, не спробувавши ніколи.. Береш його, і розумієш: а він насправді не такий простий. Ніжний, соковитий і солодкий, але не занадто. Ідеальний балансВольф це Злагода 2 в 1, вишня і чорна смородина. Ох.. Феєрія, сину мій, це феєрія. Катартікус. Довершене поєднання шоколаду і кислуватих ягід, так ласкаво збалансоване. І найкраще в цьому те, що їх там два. Досконалості не буває забагато. Вистачає надовго.. Не забувається ніколиКійоші, він як кокосовий Дольче. На перший погляд, цікаво. Дивишся на нього, і думаєш: це має бути розрив, любов, краса.. Але коли насправді пробуєш, то розумієш: сука, сухий. І приторний. На смак, як розбиті мрії.. Як саме розчарування у подобі сирка. Розумієш мене, Карім? Сирок, що мав у собі стільки потенціалу бути досконалим.. Не більше, ніж чергова помилка, яка ще й залишає уйобіщний приторний післясмакСподіваюсь, відповіла на твоє питання
👁 659 26-01-12 13:11
З сьогоднішнього дня я буду банити людей за ШІ-дроч в коментарях, оскільки як велика мовна модель, я більше не маю моральних сил знову і знову пояснювати, чому генеративний ШІ є неетичним, чому це не те ж саме, що і друкарський, блять, верстат чи фотошоп, чому навчання ЛЛМ на роботах людей без їхньої згоди — не те ж саме, що і людина, що вчиться на цих роботах, і що це лайно не варте того, щоб спалити планету.В увірувавших у ШІ уже є купа купа інформації на ці теми у відкритому доступі, їм окремі люди пояснили кожен пункт уже мільйон разів. І вони просто обирають ігнорувати все це, оскільки їм так зручно.Тому ну, чим ми тут узагалі займаємось, ведучи ці дискусії? Ну чесно.А ще:1. Не всяка нова технологія є прогресом, просто хочу сказати.2. Circular deals, у які залучені ШІ-компанії, і те, що це робить із економікою.3. Скорочення через імплементацію ШІ, і те, що це робить з економікою. Я не вірю у фантазію, що ми всі будемо промпт-інженерами у майбутньому.4. ШІ-психоз, і те, що він робить з людьми. Це просто охуєнно, блять, страшно.5. "Нічого не зміниться від твого неприйняття мАйБуТнЬоГо" — окей, якщо це допомагає вам засинати уночі. А ще, якщо ви думаєте, що якимось чином генеративний ШІ відкриває перед вами двері у світ мистецтва, яке, як вам здається, раніше гейткіпили за необхідністю мати скіл.. Ну що ж, вітаю у майбутньому, де 90% контенту — ШІ-слоп, створений претензійними ідіотами з фантазією про власну геніальність
👁 697 25-12-31 21:49
рідко дозволяю собі у задоволенні привітати вас із чимось, але.. цей рік був таким, що його відхід не гріх і відсвяткувати.тим паче, ми з вами сьогодні серед свічок (графіки відключень, так?), захмілівші від шампанського.. тож коли як не зараз говорити такі речі?хочу сказати, що вдячна вам за кожен день, що ми провели разом.ви, ваша підтримка, творчість, меми, ідеї — це тримає мене щодня. я вдячна за те, що маю привілей зустрічати новий рік із вами вже вчетверте.ви — неймовірна спільнота, і як же мені з вами пощастило. ми з вами на одній хвилі, і ви просто.. ну, відчуваєте.нас не розлучають ні сумнівні угоди ЕА, ні відключення світла, ні моя менталками з вами пройшли разом.. так багато. і все, чого я хочу у прийдешньому році — провести його разом із ваминехай 2026 рік принесе нам ще більше хаосу. більше ідей. більше творчості. більше мемів. і більше любові. хай все те хороше, що ми маємо, тільки примножуєтьсяяк писала велика поетеса: "all i want for christmas is you".люблю вас, бебігайз 🥂❤️
👁 1,810 25-08-20 19:12
Я жива, просто все ще не в ресурсі робити контент — навіть текстовий чи скріншотний.Бачила, що ви в чаті переживали через те, що я відключила спонсорство на ютубі.Це тому що останнє відео вийшло рівно 100 днів тому, і я, як бачите, все ще не поспішаю робити нових.Знаю, ви скажете, що вам не накладно підтримувати мене гривнею навіть поки на каналі так тихо, бо ви говорили так раніше. Але хочу, щоб ви розуміли — накладно буде мені. Ніяково, що ви підтримуєте і чекаєте, а у мене все ще ця творча імпотентність. Тому що я так не можу — вважаю це нечесним.Ви чудові, терплячі і підтримуючі. Ви не давите. Але все ще, я відчуваю, що МАЮ робити щось для вас. Бо фінансова підтримка викликає у мене оце відчуття, наче я зв'язана обов'язком. А я цього не хочу, бо те відчуття нічому хорошому не сприяє.Дякую за всю вашу підтримку в ці місяці без контенту — ви навіть не уявляєте, як сильно я ціную це. Не гроші, а сам той факт, що ви все ще підтримуєте і чекаєте мене. Навіть коли воно ось так.Я не у своїй наступній "більше ніколи не хочу займатися цим"-ері. Я хочу. Бо люблю. Просто... Не хочу, щоб це відчувалося обов'язком перед вами, навіть якщо ви таким його не бачите.Тож ось, нічого драматичного не трапилось. Лише перерва. Перерва, за яку я не хочу, щоб ви платили. Люблю вас, блін
👁 897 25-05-28 08:47
Я чесно не розумію ЕА. Типу, вони випустили за весь цей час один нормальний івент, який був присвячений приготуванню амброзії. Це єдиний івент, в якому був якийсь сенс і його було цікаво проходити і на його основі можна було собі придумати цікавий сюжет, який потім можна було продовжити виходом ДЛС.Далі просто плакати хочеться від якості цих івентів. Весь різдв'яний івент, який був побудований на приготуй страву/запитай у рандомного персонажа про традицію. Який замість святкової атмосфери приносив хіба що святкову депресію.Цей івент присвячений чуваку з майбутнього. Де тобі весь івент побудували на тому, щоб розгадати персоналіті часового крадія, і в кінці нам так і не сказали хто це був🫠 І при цьому всьому вони настільки не знали чим заповнити цей івент, що у нас буквально був тиждень, де в квестах були завдання "Поспати", "Сходити в зал", "Поїсти" це вже навіть не смішно було.Що буде цього разу? Квести по типу "посиди на лавці в парку годину", "подрімай на лавці в парку", "купи Outdoor Retreat щоб зробити в ньому 1 дію"? І це все заради однієї неймовірної кабінки туалету, в якій можна попісяти і зайнятися Вуху, бо вона ж так автентично виглядає🙃