Source
🤬 Маразми Великодимерської громади | БРЕХНЯ, БРЕХНЯ та знов БРЕХНЯ від «солдата» Романа Шибіко 🤥 Почув Рома...
189 Views/Reach
2025-01-20 21:43
Message №332
БРЕХНЯ, БРЕХНЯ та знов БРЕХНЯ від «солдата» Романа Шибіко 🤥 Почув Роман Шибіко, зробив проблему, зняв відео та відразу її сам вирішив 🤦🤦🤦. Відразу коментарі з підтримкою від ботів «квартету». А тут раз і все 😆. Виявляється вже все вирішено без вельможного господаря. На 4 рік війни зʼявився ще один спаситель громади 😂😂😂. Де він був весь цей час цікаво? А він виявляється освоював бюджетні кошти на освітленні різних громад, але так сталося що його послуги мʼяко кажучи неякісні і дорогі, через це стали нікому непотрібними. Тому «СОЛДАТ» прийшов до нашої громади. А чого би ні! Підтримка «квартету» є, жінка депутат «Галина Шибіко» , «ОПЗЖ». Може хоть тут вигорить🤗. Тим більше «квартету» такі потрібні. Та і надіються на вибори якнайскоріші, бо потім з часом може випливти багато чого цікавого про їхню діяльність.🫢🤭🤔Якось так і виходить, що в громаді такий безлад поки йде війна🥲 Але суть цих всіх «персонажів» одна. Чхати на війну вони хотіли, на допомогу ЗСУ, на проблеми людей та на все святе-людське. Гроші та влада їхня мета, а під добрими справами їхніми лиш гарні маски та слова.