Source
velouur знову пише | Рекап за 2026?Рік видався цікавим, справді. Повноцінний, де без роботи...
477 Views/Reach
2025-12-31 16:10
Message №2194
Рекап за 2026?Рік видався цікавим, справді. Повноцінний, де без роботи жив тільки з криптовалюти, дуже цікавий експіріенс. Повернення з Азії в рідні краї, знайомства з новими людьми (ахуєнними), ікси до банку, трохи більше спокою на рахунок майбутнього, та вже маю ідеї про першу велику покупку (але то трішки пізніше)Гарно вибудований рм підтримував ситуацію на протязі всього шляху. Та за весь час, не мав просадок більше чим 10-20% банку, а останні 3 місяці видались найбільш плодотворними, за які вдалось заробити більше, чим за всю попередню дорогу «криптовалютчика»Головні інсайти, які побачив:• Оточення, це найбільше, що буде впливати на весь шлях• Перший хороший заробіток не втамує «голод», а тільки збільшить апетити• Не все буде йти «як зараз». Це лише початок життя і треба завжди в голові тримати цілі на майбутнє, крокувати до них• Его та порівняння - найбільший ворог тривалого щастяВ новому, 2026 році, бажаю всім найти те, що допоможе наблизитися до поставлених задач, в приємному колі людей. Варто тягнути менталку, знайомитись і рухатись далі, в чому вам бажаю сил і натхненняОкрема дяка людям, які розділяли зі мною цей час, з якими разом росли, та взагальному всім бажаю приємно відсвяткувати це чудове свято. Дальше - більше і тільки ґаз❤️Та памʼятайте - перешкоди на шляху, це просто частина процесу, яка його наповнює, аж ніяк не маркери, про його закінчення. Всім піс✌🏼