Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ГО"В Добрі Руки" - Київ
Added 14 Jul 2024

ГО"В Добрі Руки" - Київ

@vdobriruky_kyiv
Number of subscribers: 545
Photos: 8,640
Videos: 206
Links: 1,230
Description:
- адоція(прилаштування)🐶🐱 - соціальні проекти - волонтерська діяльність Тварини притулку щеплені,стерилізовані. 👉Щодо адопції, допомогти ADMIN➡️ @v_dobri_ruky 👉Візити, волонтерам,екскурсії ADMIN➡️ @Elena_WBW #КиївськаОбласть #притулок

👥 Number of subscribers

545
Average/Day:: -1
Average/Week:: -2
Average/Month:: -7

📊 Messages per Day

1.7
Last day: 2
Week average: 1.6
Average per day: 1.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

АЛЧАР потребує підтримкиЩо було в його житті до цього — питання без відповіді. Можливо, господарі евакуювалися й залишили його… А може, дім зруйнували, і добрі люди підібрали його серед руїн. Деякий час він жив у Харківському ЕКО-парку. Ми забрали його тоді, коли парк опинився під жорсткими обстрілами й питання евакуації стало нагальним. Так до нас приїхав немолодий і хворий собака.Довго тривали обстеження: КТ, МРТ, УЗД, аналізи… Одні припущення змінювали інші. Алчар мужньо витримував усе, хоча проблеми з вухами були серйозні.Сьогодні маємо діагноз: атопічний дерматит. Він на суворій дієті та потребує регулярних доглядових процедур.Алчар — старенький пес, уже побитий життям. Його шанси знайти родину низькі — така реальність. Однак ми можемо та маємо забезпечити йому комфортну старість тут.ЯК МОЖНА ДОПОМОГТИ:ℹ️ ВЗЯТИ В РОДИНУℹ️ СТАТИ ОПІКУНОМ ОНЛАЙНℹ️ СТАТИ ВІЗІТЕРОМ👉СТАТИ ВОЛОНТЕРОМ ПРИТУЛКУ👉Взяти на ПЕРЕТРИМКУНа сьогодні більшість тварин притулку складають старенькі/тваринки з особливостями.
ЗО'РЯ не просто так має таке ім'я. Про неї нам сказала продавчиня кіоску, а потім ще й людина, яка намагалась самостійно її спіймати щоб допомогти, але їй не вдавалось. Зорю ми ловили доволі довго.. Але, нам це вдалось і вона поїхала до лікарів. Як результат, багато гематом і забоїв, ми почали шукати власників.. але характер забоїв вказував зовсім на інше і ми вирішили шукати для неї нову родину. Красуня не довіряла рукам, уникала уваги, але за доволі короткий час зрозуміла, що їй більше не загрожує небезпека. Вона стала розкривати всі свої сторони прекрасного характеру. Ніжна, лагідна дуже слухняна, орієнтована на людину. Важко уявити, що такий скарб став комусь зайвим чи непотрібним.Звичайно ми розуміємо, що знайти дорослій сіренькій дворняжці родину це буде велика удача, але ми будемо пробувати ! Якщо ви готові взяти в родину таку красунечку, тиснниДОДОМУ Або ви можете підтримати її життяі стати ОПІКУНОМ НА ВІДСТАНІ або стати ВІЗИТЕРОМ і проводити з нею час, щоб подарувати увагу і часті прогулянки.
Для Літачка час на завжди зупинився 💔З перших днів Це була неймовірна історія. Його історія.На початку повномасштабної його знайшли примороженого до люку. Він важив як кошеня але боровся за життя, як справжній лицар.Він завжди дивував своєю відвагою, силою і відвертою любов'ю до кожного, хто приділяв йому увагу.А не звертати на нього уваги неможливо було. Літачок був дуже розумним котиком, лагідним, любив спілкуватись, любив обійми. Завжди з радістю приймав почухони і ніколи не хотів розлучатися з тими хто ставав для нього дорогим.Ми знали що цей день настане. Враховуючи його діагнози і стан в останній час...ми робили все що могли, щоб підтримувати його життя на високому рівні.З однієї сторони, ми завжди були готові до того, що це ненадовго. Але з іншої...Літачок був нашою родиною, а ми були родиною для нього.І Це неймовірно боляче втрачати тих, кого ти щиро любиш, про кого ти турбуєшся і хто так сильно від тебе залежить.Життя притулку - це не просто розповіді про нових тваринок, про прилаштування, про проблеми тощо..Це завжди про історії, Реальні історії життя тих, хто не має власного голосу.І ці історії не завжди закінчуються щасливими дописами.Тож, ми прощаємося з Літачком.Зі справжнім героєм і частиною нашої родини.Ми дуже вдячні опікунам, які допомагали нам підтримувати його життя. Дуже вдячні людям які приходили поспілкуватись з ним і подарувати свою увагу.Тож біжи на Райдугу, друже.Там більше не буде самотності і не буде болю.