Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Миколаївський Ваньок Українською
Added 14 Jul 2024

Миколаївський Ваньок Українською

@vanek_nikolaev_ukr
Number of subscribers: 85 113
Photos: 1,570
Videos: 1,350
Links: 1,180
Description:
НЕОФІЦІЙНИЙ напів-автоматичний переклад Миколаєвського Ванька Українською - https://t.me/vanek_nikolaev Я НЕ ПРИЙМАЮ КООРДИНАТИ/ІНФОРМАЦІЮ Звертайтеся до реального Ванька Зв'язок з редактором ЦЬОГО канала (не Ванька) - @vanek_nikolaev_ukr_bot

👥 Number of subscribers

85 113
Average/Day:: -3
Average/Week:: -55
Average/Month:: -221

👁️ Average views per message

26 197
Average/Day:: 17,900
Average/Week:: 28,386
ERR: 30.78%

📊 Messages per Day

6.7
Last day: 8
Week average: 6.6
Average per day: 6.7

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🔥 Сили безпілотних систем уразили Куйбишевський нафтопереробний завод10 червня оператори 1-го окремого центру та 414-ї бригади «Птахи Мадяра» у взаємодії з ССО, ГУР МОУ та іншими складовими Сил оборони завдали удару по одному з найпотужніших підприємств Самарської групи «Роснєфті».Куйбишевський НПЗ (Самарська обл., рф) – має потужність переробки 7 млн тонн нафти на рік (близько 2,5% від усієї по рф). Підприємство випускає понад 30 видів продукції, зокрема, бензини, дизельне пальне, мазути. Об’єкт розташований на відстані понад 1000 км від державного кордону України.Внаслідок #DeepStrike на території НПЗ пролунали вибухи та виникла пожежа. Детальні наслідки ураження уточнюються.Підрозділи СБС здійснюють послідовний тиск на паливну інфраструктуру противника. Кожне ураження стратегічних об’єктів агресора знижує його спроможність вести війну проти України. СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем😎 Facebook 🕊 Instagram 📹 Youtube 👥 X.com⁩ 🧵Threads 🏢WhatsApp 📞Viber 🥳 TikTok 🔗 Вакансії в СБС
Офіційно: Луганщина відтепер під контролем дронів Третього армійського корпусу!Бійці батальйону безпілотних систем Третьої штурмової завдали ударів по логістиці окупантів на тимчасово окупованій Луганщині, діставшись до самого КПП «Ізварине» — це понад 205 км углиб території, контрольованої ворогом.Під час операції пілоти ББС уразили бронетехніку та склади боєприпасів противника.«У відповідь на заяви ворога про повне захоплення Луганської області оголошуємо операцію з контролю логістичних маршрутів на Луганщині та Східній Слобожанщині. Луганськ, Старобільськ, Алчевськ, Брянка, Кадіївка — тепер перебувають під контролем БПЛА Третього армійського корпусу», — заявив командир корпусу, бригадний генерал Андрій Білецький.Успішну технологічну операцію спланував і очолив друг Схід — командир взводу ударних БПЛА, уродженець Луганщини. У 2022 році він десантувався в оточений Маріуполь, а після завершення його оборони самотужки вийшов на підконтрольну територію, за що отримав звання Героя України.Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
сьогодні хотілося б щиро привітати один із найсильніших родів наших військ - Сили Спеціальних Операцій України!коли почав перемотувати в голові кількість операцій, які були зроблені спільно з бійцями з ССО починаючи з 2022 року, збився з рахункуусі ці операції були і є надсекретними, бо вони завжди надскладні, і завжди за виконання такого роду операцій беруться справжні професіонали - оператори ССОвід підривів у глибокому тилу підарів до дипстрайків за сотні і тисячі кілометрів, від несподіваних нічних піхотних нальотів до різних ІПСО операцій - все це виконується людьми, які пройшли космічну підготовку, перш ніж стати бійцями ССОдля мене честь знати вас і працювати з багатьма з вас, з огляду на те, що наші шляхи постійно перетинаються і, з огляду на останні тенденції, ще точно не раз перетинатимуться 😘дякую всім тим операторам ССО, хто не боїться працювати там, де ніхто інший не зміг би навіть ступити ногоюСлава бійцям ССО України! 💪🇺🇦Взято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
по Києвуз огляду на публічну інформацію і факт того, що з ракетами для захисту у нас біда - нам русня дала всі карти для того, щоб ці ракети ледь не вибивати зі складів наших партнерівясна річ, що на цю адміністрацію США це не поширюється, вони он сидять думають як дві чергові "двіжухи" провести: одну вже затвердили, другу, боронь Боже, почнуть знову - тоді навіть до зими від них можна ракет не чекатиале в Європі ці ракети для захисту є. вони в основному збирають пиля не знаю, чи є в нас якесь "лобі" там, чи за цим усім завжди має їздити Зеленський. краще ВЖЕ відправити людей до цих країн, можуть хоч одну ракету з собою в зубах притягти - наша митниця, гадаю, пропуститьтак, настільки херово щодо забезпечення саме цього типу захиступроти мопедів і крилатих ракет воювати можемо, але тут теж свої нюанси (починаючи від погодних умов, закінчуючи кількістю різного роду захисних засобів і людей, які керують цими захисними засобами)глянув дані щодо обстрілів по Києву за минулий рік:обстріл 13-14 травня - близько 20 балістик, 40 крилатих ракет і сотні мопедів по Києву ;обстріл 24 травня - 14 балістик і сотні мопедів суто по Києву ;аналогічні обстріли були 6, 17 і 23 червня з аналогічною кількістю зброїіноді все летіло на Київ, іноді обстрілювали Київ і якісь регіони одночасно: або західні області, або Дніпроце я ще не піднімаю дані за травень 2023 року, коли стратеги вилітали через день весь місяць і через день атакували або Київ, або Київську областья це до чого все:перше - "стиралка Киева" у руснявих довбоїбів ще не виросла, і давайте скажемо чесно, ці обстріли виключно націлені на мирняк. нічого спільного з "ударами по ВПК" ці обстріли не мають. я думаю, ви бачите з того, куди це лайно прилітає, - працюють вони з року в рік або за тими самими цілями, або взагалі кудись, де цим ВПК і не пахнуло зовсім...друге - кошмарити вони можуть абсолютно будь-яке місто, коли захочуть, - це факт. ресурсу кошмарити постійно балістиками кожне місто одночасно в них немає. тільки хоч убийте, але користі від цього я не бачу жодноїостаннє - виходячи з даних вище, вони входять у планову фазу цих обстрілів, але цього разу вирішили звернути на себе увагу. скільки галасу через "скворечник" було пам'ятаєте? а який сенс? отіж. і останній обстріл Києва готували задовго до "трагедії" в Старобільську, тож свій пальчик відплати можуть собі ж у сраку засунути і кілька разів покрутитивисновок суб'єктивний: я на цей посилений руснявий пиздеж реагую, якщо чесно, прохолодно, тому що все погане, що вже було через ці обстріли в Києві, вже буловисновок об'єктивний: ваша безпека залежить, зокрема, і від вас, тобто ті з вас, які ходять під час масованих обстрілів Києва в метро/укриття - у вас нічого не зміниться. продовжуйте це робити. Ті, хто цього ще не роблять - даремно. Почніть, зайвим це точно не будеП.С. бачу, що пишете з питаннями про Білорусь - розпишу в наступних "серіях" як там справиВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
СБУ виявила підвищений радіаційний фон на уламках російського ударного дрона, яким ворог атакував Чернігівщину у квітні 2026 рокуКонтррозвідка та слідчі Служби безпеки виявили підвищений радіаційний фон на уламках російської ракети, яку рашисти поставили на озброєння модифікованого ударного дрона «Герань-2» під час атаки на Чернігівщину в ніч на 7 квітня цього року.Йдеться про фрагменти ракети Р-60 класу «повітря–повітря», які було знайдено поблизу селища Камка.Встановлено, що російські війська використовують такі ракети під час масованих атак для ураження українських літаків і гелікоптерів, які перехоплюють ворожі БпЛА.Під час радіаційної розвідки у безпосередній близькості від уламків ворожого безпілотника з ракетою зафіксовано рівень гамма-випромінювання 12 мкЗв/год, що суттєво перевищує природний радіаційний фон і загрожує здоров’ю людини.СБУ спільно з підрозділами ДСНС та Сил оборони України привели бойову частину ракети у безпечний стан і транспортували до місця зберігання радіоактивних відходів.За результатами досліджень встановлено, що до складу бойової частини російської ракети входять уражаючі елементи зі збідненого урану ідентифіковані як Уран-235 та Уран-238.За цим фактом слідчими Служби безпеки здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини) під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури.З огляду на токсичність і радіоактивність збідненого урану, закликаємо громадян бути особливо обережними у разі виявлення уламків БпЛА, ракет чи інших боєприпасів. Найбільшу небезпеку становлять пошкоджені або згорілі боєприпаси, оскільки вони можуть виділяти радіоактивний пил, небезпечний для людей і довкілля. У разі виявлення таких предметів не наближайтеся до них, не торкайтеся та не переміщуйте їх. Необхідно відійти на безпечну відстань і негайно повідомити про це за номерами гарячих ліній: СБУ – 15-16, ДСНС – 101 або Національної поліції – 102.
Сили безпілотних систем уразили літак Бе-200 «Альтаір», гвинтокрил Ка-27, ЗРК «Тор-М2», ЗРГК «Панцирь-С1» та корабель із БКУ координації з Центром глибинних уражень Сил безпілотних систем підрозділи здійснили серію прицільних ударів по авіації, засобах протиповітряної оборони, логістичних об’єктах та місцях розташування особового складу противника.Оператори 1-го окремого центру уразили літак-амфібію Бе-200 «Альтаір» та гвинтокрил Ка-27 у місті Єйськ рф. Також бійці підрозділу уразили ЗРГК «Панцирь-С1» у тимчасово окупованому Криму та корабель-суховантаж із боєкомплектом у Бердянську.Оператори 427-ї окремої бригади «Рарог» уразили ЗРК «Тор-М2» у Луганській області.Водночас бійці 414-ї бригади «Птахи Мадяра» спільно з 20-ю бригадою К-2 завдали удару по навчальному центру та пункту тимчасової дислокації противника в Луганській області.Сили безпілотних систем продовжують методичне ураження критично важливих елементів військової інфраструктури противника, знижуючи його спроможність вести бойові дії та забезпечувати власні угруповання.☠️ СБС: На крок попереду!Підписатись на офіційний телеграм-канал Сил безпілотних систем🔗 Заповнити анкету😎Facebook🕊Instagram📹Youtube🥳TikTok👥X.com🧵Threads🏢WhatsApp📞Viber
Уральський тил «у режимі літачка»- 1550 км від смуги фронту, налагоджено регулярне птахосполучення. Прям Перм по Фрейду. Вони вважали, що Урал у безпеці, а виявилися просто в черзі. Призвичаюйтеся, хробаки, до нового стандарту тривожності. Тишею слід від нині не насолоджуватися, а холоднопітно прислухатися. Птахи СБС дарують вам нову ФОБІЮ до дзижчання, шелесту та інші дроноподібні акустичні дієти. Тим часом нафто-наливайка Лукойлу у Пермі проінспектована ночі з 6 на 7 травня Волелюбними Українськими Птахами 1 оц СБС на предмет залишків резервуарів, чопиків-краників та інших агрегатів прокачки нафти та її переробки. Осінтери розміщують відоси місцевих пабліків та кажуть, ош смолоскипить, очікуються короткочасні нафтові опади. Чи вимкнули наливайку у цілому,- напишуть згодом хробаки самі. Або джерела проінформують всюдисущий Reuters. Колоди в оці не сховаєш. Далі буде…, бас-гітара. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦07.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
отже, Угорщина наші гроші нам повернула - це добрепитання, а що з тими клоунами в колі угорських спецслужб, які намагалися провернути цей схематоз і віджимання чужих коштів?у нас є інформація, що там цілі відділи сидять на валізах, очікують своєї доліу нас же є дані, хто, як і коли займався цією хернею, а ще хто займався вербуванням наших же громадян на нашій же території незрозуміло для яких цілейдеякі з цих даних опубліковані офіційноможемо допомогтими ж розуміємо, що ці клоунські схематози були придумані не в Угорщині, і в кожного такого клоуна є куратор у вигляді чергової дури фсбшноїбез чистки в угорських спецслужбах курс країни хрін ти поміняєша ми в принципі дуже були б не проти отримати дані про цих кураторів, враховуючи, що позаминулого тижня за допомогою точних даних і точних ударів різними родами військ кілька десятків фсбшних тушок різного рангу у Скадовську, Донецьку та в районі Генічеська вирушили на той світі цього полювання в принципі ніхто не закінчував, враховуючи останні удари протягом останніх двох днівпам'ятаєте, там же підор фсбшний сам пізданул що буде когось "виховувати" ? за підсумком почав пускати мопеди по домівках у західних областяхтепер деякі його підопічні будуть виховувати хіба що чортів у пеклі. і то якщо вийдеВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
панове і панілюди, з якими особисто працюю з самого початку війни, нарешті розширюютьсяпопросили допомогти з наборомяк то кажуть - велкам!__Управління СБУ в Херсонській області запрошує стати частиною команди Служби безпеки УкраїниСьогодні країна проходить через найважче випробування. В умовах війни безпека держави - це щоденна боротьба, яка потребує сильних, мотивованих і відповідальних людей.Якщо Ви відчуваєте в собі силу, маєте характер і справжнє бажання захищати Батьківщину - ця можливість для Вас.Ми запрошуємо до Служби за такими напрямками:- оперативні;- організаційно-аналітичні;- бойові;- кібербезпека.Вимоги до кандидатів:- вік від 18 до 35 років, громадянство України, відсутність судимості;- для кандидатів до 25 років - необхідне проходження або завершення військової підготовки (підготовка офіцера запасу або інша військова підготовка);- для кандидатів від 25 років - перебування в запасі ЗСУ/ на військовому обліку (допускається бронювання або відстрочка);- вища освіта (бакалавр або магістр) з рівнем успішності не нижче середнього;- придатність до військової служби за станом здоров'я;- психологічна стійкість для роботи в складних умовах.Ми шукаємо людей, які:- готові діяти рішуче;- мислити швидко та приймати відповідальні рішення;- вміти працювати в команді;- зберігати витримку та дисципліну.Це не просто робота - це служба, де важливі честь, відповідальність і відданість Україні.З детальними умовами відбору можна ознайомитися на офіційному сайті СБУ: https://ssu.gov.ua/vymohyЗ питань проходження служби звертайтеся за телефоном: +380 75 989 90 11(дзвінки, повідомлення у WhatsApp і Signal - цілодобово).Долучайся до тих, хто щодня стоїть на захисті України!Взято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr
Прагматика утилізації, без переможних гасел та прикрас: пʼять місяців поспіль баланс СВО «прибуло/вибуло» утримується дронами ВІДʼЄМНИМ. Про відʼємний приріст окупаційного угруповання у цифрах:•148,4 тис осіб ПРИБУЛО- рф мобілізувала/законтрактувала у СВО протягом грудня 2025- квітня 2026 (відомості ГУР, проломи і офіційні джерела рф):33,0 тис - грудень20,2 тис - січень25,4 тис - лютий34,6 тис - березень35,2 тис - квітень(Дімон Медведев заявив «давіча» 30 квітня про 137 тис (127 тис контрактників та 10 тис добровольців у 2026-му). Доречі, дав пиздунця лише на двадцяточку з хвостиком, мабуть ПДВ додав, але нам годиться. •156 735 осіб ☠️🩸ВИБУЛО- санітарні та безповоротні втрати противника від уражень ЛИШЕ дронами, верифікованих у системі ситуативної обізнаності Delta, що стоїть на озброєнні в ЗСУ:33 006 - грудень29 572 - січень26 204 - лютий33 989 - березень33 964 - квітень*у Delta наразі понад 200 тис активних користувачів, тому ці цифри та сам зміст верифікації перевірити широкому загалу уповноважених та зацікавлених осіб не є складною задачею (уся метрика події фіксується разом з відеофіксацією). Ще +4651 одиницю живої сили противника знищено/уражено артилерією (з тих, що можливо підтвердити відео та верифікувати). На правду, реальний толеранс складає близько +20% від загальної кількості знищення піхоти противника, що не має підтверджень: знищення у контактних боях (стрілкотня), ураження рсзв та артилерії, що не супроводжуються відео дорозвідки дронами, та знищення противника дронами в укриттях (заскочило 4 хробака у потрепану хату, дронами ії розібрали в нуль, але тіла присипало або у підвал гіпотетично чкурнули- ці четверо не зараховуються: «нету тела- нету дела»).‼️Пʼятий місяць поспіль вдається втримати той баланс ВІДʼЄМНИМ, і це одне з надважливих завдань прямого впливу СОУ на боєздатність та силу тиску противника на поле бою. Вже в межах задачі по знищенню живої сили противника є свої пріоритети: хробачі пілоти, командні пункти та інше, але то «позабалансова» тема.В Угрупованні СБС встановлена норма- мінімум 30% уражень мають стосуватися живої сили противника. Поточний сукупний результат за 11 місяців існування Угруповання СБС становить 29,59%, що легко перевірити у онлайн Підрахуйці СБС: з 305,7 тис верифікованих знищених та уражених Птахами СБС цілей, жива сила склала 90 470☠️🩸ос ров (48843-200☠️, 41627-300🩸), прошу пана: https://sbs-group.army/subdivision/usf_grouping?period=custom&o=3Результат квітня 2026 Птахи СБС закрили на відмітці 10581☠️🩸хробаків, що становить 31.15% від загального результату військ СОУ знищених/уражених одиниць живої сили противника за допомогою дронів, або КОЖНИЙ ТРЕТІЙ підтверджено знищений хробак армії-окупанта. Така прагматика утилізації.Києва за три дні на території України вже ніколи не станеться. Обмін тушки противника на пластик та залізо дрона вартістю 300-500 доларів- кращий з існуючих у світі курсів обміну. Справжня гіперінфляція нікчемного життя хробака. Ціна того відспіваного життя противника обраховується у СБС кропітко у системі впровадженого управлінського обліку, з моменту утворення, 11 місяців поспіль і становить 882$ (витрата дронів відносно кількості підтвердженого знищення саме живої сили). Лінія Дронів має якнайшвидше зімкнутися вздовж всієї смуги фронту. Для цього нас має стати 5% загальної чисельності Війська Українського. Наразі 2,5%. Працюймо, Джентельмени!Дякую за героїчну боротьбу та сумлінне виконання бойових задач.Вічна памʼять полеглим Птахам-Побратимам та Воїнам СОУ🫡🇺🇦Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦04.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС