Source
ВАЛКІВСЬКА МІСЬКА РАДА | Чорнобиль: 40 років вдячностіСьогодні у Валках згадували і вшановували...
663 Views/Reach
2026-04-26 14:18
Message №9543
Чорнобиль: 40 років вдячностіСьогодні у Валках згадували і вшановували тих, хто 40років тому став на захист життя — ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Ця дата — не просто річниця. Це про біль, втрати і велику людську мужність. Багатьох чорнобильців уже немає серед нас, а ті, хто залишився, й досі живуть із відлунням тих подій у своєму здоров’ї та пам’яті. До пам’ятного знаку поклали квіти. Поруч були вдови ліквідаторів — тих, чиї імена назавжди вписані в історію подвигу. Зі словами вдячності виступили Валківський міський голова Валерій Скрипінченко, голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина та голова Валківської спілки ліквідаторів «Союз. Чорнобиль. Україна» Володимир Калугін. Працівники культури підготували зворушливий мітинг із тематичними піснями, які нагадали про ціну цієї трагедії. Під час заходу Валерій Скрипінченко вручив ліквідаторам пам’ятні медалі. Світла пам’ять тим, кого вже немає поруч. Глибока шана івдячність тим, хто з нами. Ще фото з події — на сторінці громадської організації https://www.facebook.com/groups/1369963163434268?locale=uk_UA