👁 172
26-03-23 08:15
Добре пам’ятаю цей день шість років тому. Світ тоді стикнувся з пандемією COVID-19, яка дійшла і до України. І разом з тим прийшло розуміння того, що люди потребують підтримки у критичний момент. А ще – власної відповідальності за це.Для мене благодійність – це готовність брати на себе відповідальність за тих, хто поруч, коли стається лихо. Саме з цього усвідомлення шість років тому народився наш Фонд.Справжнім іспитом на міцність стала повномасштабна війна. Вона навчила нас, що допомога має бути не лише швидкою, а й системною. Так працюють найкращі міжнародні фонди. Саме так ми налагодили нашу роботу – і за останні роки зробили дійсно багато.Хочу подякувати кожному, хто пройшов цей шлях разом із нами. Команді – за роботу під обстрілами, під час ворожих нальотів, в умовах блекаутів. Усім українцям – за неймовірну силу духу та єдність, за те, що тримаєтеся і надихаєте не зупинятися.Ми продовжуємо працювати. Пліч-о-пліч з українцями, разом із нашою державою, задля її збереження і процвітання.