Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Vadim Moroz / Rivne
Added 14 Jul 2024

Vadim Moroz / Rivne

@vadimoroz10
Number of subscribers: 208
Photos: 741
Videos: 102
Links: 651
Description:
Доброго вечора, ми з України 📍Новини 📍Актуальні події 📍Власні думки
Source

Vadim Moroz / Rivne | Демобілізувався і став непотрібнимІсторія з міста Дубно. У 2023 році д...

Telegram community logo - Vadim Moroz / Rivne Vadim Moroz / Rivne @vadimoroz10
149 Views/Reach 2025-07-05 15:47 Message №1714
Демобілізувався і став непотрібнимІсторія з міста Дубно. У 2023 році директора пологового будинку Ростислава Андрощука мобілізували. Він пішов до лав Збройних Сил України, а за ним було збережене місце роботи.Контракт у чоловіка завершився у 2024 році, коли він ще перебував на службі. Можливості його продовжити він не мав. Більше того, за словами самого Ростислава, ніхто не звертався до нього з цього приводу, як і не повідомляв, що його більше не бачать на посаді директора.У 2025 році він демобілізувався за станом здоров’я. 3 червня звернувся з заявою про поновлення на посаді, однак її не прийняли. Натомість 6 червня його ознайомили з двома наказами, підписаними в.о. начальника відділу охорони здоров’я м. Дубно Артуром Бицем: у першому йшлося про поновлення на посаді, а в другому — про звільнення.Після служби у ЗСУ Ростислав Андрощук виявився непотрібним на попередньому місці роботи. Формальностей дотрималися — і подякували.Тимчасово виконуючим обов’язки керівника закладу призначено Руслана Кружайла. Своєю чергою, Ростислав Андрощук подав до суду. Він переконаний, що звільнення з формулюванням «у зв’язку із закінченням контракту» було неправомірним. Окрім цього, за його словами, Артур Биць назвав його поганим менеджером.У свою чергу, Артур Биць заявив, що Ростиславу Андрощуку пропонували залишитися в пологовому будинку як лікар, однак він відмовився.Деталі — ТУТ