Source
Vadim Moroz / Rivne | Демобілізувався і став непотрібнимІсторія з міста Дубно. У 2023 році д...
149 Views/Reach
2025-07-05 15:47
Message №1714
Демобілізувався і став непотрібнимІсторія з міста Дубно. У 2023 році директора пологового будинку Ростислава Андрощука мобілізували. Він пішов до лав Збройних Сил України, а за ним було збережене місце роботи.Контракт у чоловіка завершився у 2024 році, коли він ще перебував на службі. Можливості його продовжити він не мав. Більше того, за словами самого Ростислава, ніхто не звертався до нього з цього приводу, як і не повідомляв, що його більше не бачать на посаді директора.У 2025 році він демобілізувався за станом здоров’я. 3 червня звернувся з заявою про поновлення на посаді, однак її не прийняли. Натомість 6 червня його ознайомили з двома наказами, підписаними в.о. начальника відділу охорони здоров’я м. Дубно Артуром Бицем: у першому йшлося про поновлення на посаді, а в другому — про звільнення.Після служби у ЗСУ Ростислав Андрощук виявився непотрібним на попередньому місці роботи. Формальностей дотрималися — і подякували.Тимчасово виконуючим обов’язки керівника закладу призначено Руслана Кружайла. Своєю чергою, Ростислав Андрощук подав до суду. Він переконаний, що звільнення з формулюванням «у зв’язку із закінченням контракту» було неправомірним. Окрім цього, за його словами, Артур Биць назвав його поганим менеджером.У свою чергу, Артур Биць заявив, що Ростиславу Андрощуку пропонували залишитися в пологовому будинку як лікар, однак він відмовився.Деталі — ТУТ