Source
Американський 🚀 піхотинець | БЗВП та інші пригоди. Частина 7 Початок розуміння процесів. Так, N ден...
33 500 Views/Reach
2026-02-11 05:45
Message №19539
БЗВП та інші пригоди. Частина 7 Початок розуміння процесів. Так, N день бзвп. Дні стаюсь схожими на попередні, але зі своїми нюансами. Як завжди підйом о 6, зарядка і пробіжка. Сьогодні ми побігли раніше всіх, тому була можливість трохи схитрувати і ми пробігли лише 3 кола замість чотирьох. Загалом я сьогодні зрозумів 2 речі: перша - все, що тут робиться (будь то біг, стрільба, гусячий крок у броні, копання окопів у броні, якісь інші незрозумілі речі) створено для того, щоб загартовувати твій дух, бо багато з того, що відбувається тут - виконується через "не можу", або близько до цього. А друга штука - якщо можеш наєбати - найобуй, але роби це обережно) наприклад сьогодні декілька наших натупили на стрільбах, а так як відповідальність тут колективна, то всім сказали робити по 30 бурпі у броні (бурі це присів, став у планку, віджався, встав і підстрибнув), а я замість 30 зробив десь 18-19.А так то, на полігоні ми сьогодні відстріляли вже по 60 набоїв, але щастя швидко закінчилось і ми ще години 2 копали окопи у промерзлій землі.І не встигли ми прийти після цього в бліндаж, як дізнались, що до нас заселяють 6 новачків-дронщиків. А так як у нас був невеликий потоп - довелося проводити ремонтні роботи по ліквідації протікань) не сказати, що нам вдалось, але, принаймні, ми зробили одну точку зливу і тепер у нас є майже душ, бо вода фільтрується глиною))Заодно я переїхав на іншу койку - тепер в мене сама топ локація, бо мене не видно)Далі обід, після обіду ми чистили зброю і трохи розповідали новим шо тут та як. Хлопці хз які поки, але то перший їх день, хай адаптовуються. Дідовщини у нас нема, але ми встигли переобрати собі найкращі койки.Далі ми пішли на теоретичні заняття і о диво - ми пішли туди без броні) десь 3 години вивчали всякі протитанкові пускові установки, нам дали помацать РПГ-7 і на тому розійшлись. Потім вечеря, потім наче мали б вже закінчити справи, але треба було вичистити зброю, а потім до нас на годинку зайшов старший з іншого бліндажа (а коли таке відбувається, то телефонами краще не світити, бо зе дадуть чортів нашому сержанту і будемо ми з телефонами годину на день). Ну і, в, принципі, на цьому день закінчено. Хоча для мене ні, бо ще вночі чергувати. Залишилось всього нічого, місяці півтора бзвп і можна видихнуть)(с) Джокер-бзвписець P.S. Колі свіжа у війську людина думає, що після бзвп можна буде видихнути, це так мило))) Все тільки починається))) Все саме цікаве та веселе ще попереду. 😅🤣Американський піхотинець