Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Американський 🚀 піхотинець
Added 06 Dec 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Number of subscribers: 93 709
Photos: 11,300
Videos: 3,470
Links: 9,450
Description:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman
Source

Американський 🚀 піхотинець | Назвемо його Іванич. Іванича в батальйоні поважають всі. Абсолютно всі...

Telegram community logo - Американський 🚀 піхотинець Американський 🚀 піхотинець @usinfantryman1
43 100 Views/Reach 2026-01-07 14:32 Message №19488
Назвемо його Іванич. Іванича в батальйоні поважають всі. Абсолютно всі. Іванич почав двіжувати ще на самому початку. Ні, не в 2022, а набагато раніше… Тоді цей "двіж" називався АТО, пізніше ООС… Іванич дуже досвідчений розвідник та, як би сказали в моєму осередку, "seasoned warrior" тобто загартований, виважений, бачивший та бувший, "real deal".А ще, Іванич справжній Дід! Реально, йому вже було 60. Але, на відміну від інших він - стрункий, сухий, швидкий та надзвичайно вправний зі зброєю. Спокійний, врівноважений, веселий. Любить котів і собак, ненавидить орків. До всього Іванич нереально круто володіє кулеметом. Тобто валить знього на такому рівні, що бувало за один короткий бій встигав не тільки орків "перепилити", а ще й 3 ворожі ФПВшки з покємона, на хвилиночку, збити… Так-так, з пекача, ФПВшки, не одну не дві, а… ну ви вже прочитали.А вчора Іванич з кулемета збив сраний шахєд. Нє, то був не Браунінг пятидесятого калібру, то був Іванич, зі своїм кулеметом, приблизно 300+ метрів до того сраного шахєда та трошки натхнення.Ось такі люди і тримають на своїх плечах небо та зірки… Розвідка, Піхота… Справжні.А ви їм завжди допомагаєте, коли потрібна та допомога.P.S. До речі, на цьому шахєді теж висить ІЧ фара, про яку Сергій Флеш ось тут писав.Американський піхотинець