Source
Американський 🚀 піхотинець | Доречі, навалю трошки мовосрачу: наша з Пташечкою дочка не розуміє рос...
35 000 Views/Reach
2025-12-08 20:07
Message №19445
Доречі, навалю трошки мовосрачу: наша з Пташечкою дочка не розуміє російську. Окремі слова паразити від батьків вона звісно ж взяла, але в загальному російську вона розуміє погано. Чому?Тому що ми на її планшеті переблочили нахєр все російськомовне. Їбались місяці зо два, ще й Сару науськували що як чує кацапську - приходить до нас і просить заблочити.І на 6й рік дитина вивчила українську (бо на ютубі контенту мало, але є, і ми з нею розмовляємо українською) і англійську. Інколи вона англійську знає краще за українську)Я розумію людей які виросли на кацапській і розмовляють нею. Але не розумію тих хто не переходить на українську. Через суржик, через матюки. Але зараз це просто напросто потрібно робити. І починати треба з дітей. А мультики най англійською дивляться. В житті англ мені більше знадобилася ніж кацапська.А ще мене збіса дивує і бісить - нахєра батьки дітям вмикають відосики/мультики кацапською?!Нащо? Вмикаєш англійською - і дитина вивчить мову на якій є набагато більше толкового контенту ніж на кацапській. І не буде елементу зросійщення.(с) Чупік Абсолютно згоден з Чупіком, на 120%. А ви?Американський піхотинець