Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Все буде Україна 🇺🇦 ✙
Added 14 Jul 2024

Все буде Україна 🇺🇦 ✙

@use_bude_Ukraine
Number of subscribers: 788
Photos: 67,400
Videos: 28,800
Links: 42,700
Description:
Канал новин від Перших осіб 🇺🇦 Команда в підтримку Президента 🇺🇦 Підтримати адмінів кавою 👇 4363237511716202 Зворотній зв‘язок @Use_bude_Ukraine_bot

👥 Number of subscribers

788
Average/Day:: -2
Average/Week:: -4
Average/Month:: -14

👁️ Average views per message

139
Average/Day:: 144
Average/Week:: 115
ERR: 17.64%

📊 Messages per Day

2
Last day: 5
Week average: 1.3
Average per day: 2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Зараз у Луцьку триває гасіння пожежі після нічного удару російських «шахедів». Були влучання в суто цивільні обʼєкти: росіяни знищили продовольчі склади й термінал «Нової пошти». Був пошкоджений і житловий будинок. Усі необхідні сили ДСНС України та комунальних служб уже залучені, щоб ліквідувати наслідки цієї атаки. Були сьогодні вночі під російськими ударами ще Дніпровщина, Житомирщина, Полтавщина, Одеська область, Харківщина та Хмельницька область. І ще досі є «шахеди» в нашому небі. Загалом Росія цієї ночі застосувала проти України 339 безпілотників, і близько 200 із них – «шахеди». Сьогодні буде доволі насичений дипломатичний день – багато контактів уже заплановано, і ця нічна атака фактично є російською відповіддю на дипломатичні зусилля. Ми пропонували припинення вогню на Великдень – у відповідь отримуємо «шахеди». Ми пропонували припинення вогню також і конкретно щодо енергетичних обʼєктів – росіяни ігнорують це та знову намагаються поцілити по наших підстанціях і трансформаторах. Україна працює з партнерами, щоб було більше спільних можливостей захисту життя, а Росія продовжує затягувати війну у Європі та відверто інвестує своїми розвідданими для іранського режиму в розпалення війни на Близькому Сході та в Затоці. Саме Росія є глобальною загрозою, і саме її зневага до життя і миру є тим, що перешкоджає будь-якій дипломатії. Я вдячний усім, хто підтримує наш захист життя, і кожному, хто забезпечує виконання санкцій проти Росії за війну. Чим більшим буде наш відсоток збиття російських дронів і ракет та чим більшим буде відсоток обмеження російської нафти, російської торгівлі, російського виробництва, тим швидше буде гарантована безпека і встановлений мир.
Був дуже корисний візит у регіон Близького Сходу, у регіон Затоки. Відчувається, яке хороше ставлення до України – до наших воїнів, до нашого досвіду. Висока повага до України – я вдячний за це лідерам. Є загальне бачення країн регіону працювати разом з нашою державою, з нашим захистом – разом з нашими експертами. Безпека та відновлення стабільності – це перший пріоритет для всіх. І кожен з народів заслуговує жити в мирі. Зараз уже є домовленості, це історичні домовленості: Україна та Саудівська Аравія, Обʼєднані Арабські Емірати, Катар. Ми працюємо також із Йорданією та Кувейтом. Зараз у регіоні Рустем Умєров, він продовжує перемовини на політичному рівні – сьогодні мені він доповідав, – є вже також додаткові запити від Бахрейну та Оману. І для України це не тільки питання престижу та поваги до нашого народу – це питання цілком конкретне та практичне. Ми експортуємо нашу систему захисту, уміння наших воїнів, знання, які є в нашої держави, і від цих держав – від наших партнерів – ми розраховуємо на відповідну безпекову взаємодію. Ми вже домовились про можливості посилити ППО, про спільний розвиток оборонних виробництв і також про енергетичну співпрацю. Це стосується, зокрема, дизеля та інших речей, які так необхідні нам зараз.
❗️Друзі, цей збір потрібно закрити дуже терміново🙏Будь ласка, підтримайте недільним донатом.На Dji Mavic 3T, DJI Matrice 4T, зарядні станції, обладнання, а також потрібно перевзути 5 бойових автівок!Допомога для ”Air Canada” 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців, пілотам армійської авіації, 36 ОБрМП ім. контрадмірала Михайла Білинського, РУБпАК 10-го ОШБ 59 ОШБр СБС ім. Якова Гандзюка, воїнам ССО та 24 окремого штурмового полку «Айдар»!👉 🫙 https://send.monobank.ua/jar/3tAnHHFHVJ🏦Номер картки банки4874100026396724🏦Приват: 4149499375727029💰PayPal: [email protected]💰КриптаМіж усіма донатерами буде розіграно:1. Листівка «Зброя перемоги. Magura V5» + конверт ГУР МО України з автографами генерал-лейтенанта Кирила Буданова.2. Відстріляний тубус від легендарного «Stinger», яким було знищено ворожу повітряну ціль.3. Відстріляний тубус від трофейного малогабаритного реактивного вогнемета МРО-А «Бородач», яким було знищено братушань тих, у кого його забрали.🔥За найбільший донат легендарний випуск журналу The Time (10.2022) з автографом генерала Валерія Залужного!(станом на зараз 100к грн (50 + 50).❗️(ті, хто поповнює банку не з Монобанка, для участі у розіграші, обов’язково в коментарі вкажіть прізвище, ім’я та контакти, як з вами зв'язатися).🫡https://t.me/operativnoZSU/
Дбати про наших ветеранів – обов’язок держави.Кожен і кожна, хто боровся за волю української нації та продовжує захищати країну, повинен відчувати гідну підтримку від держави.Наголосив на цьому під час наради за участю представників Міністерства ветеранів України, керівників обласних і Київської міської військових адміністрацій. Проаналізували проблематику забезпечення ветеранів, а також сімей загиблих українських Героїв житлом у столиці та регіонах. Це важливе питання, яке вимагає координації всіх залучених та відповідальних суб’єктів влади. Обговорили спектр послуг, які фінансує та надає держава ветеранам війни за незалежність України. Акцентував на необхідності збільшити спрямовані на ветеранську політику видатки в місцевих бюджетах. Адаптація ветеранів, їхнє комфортне повернення до цивільного життя після військової служби – ще один блок нагальних питань. Погодились, що процес працевлаштування ветеранів необхідно активізувати. Багато гідних та досвідчених людей, які воювали за Україну, могли б допомогти у розвитку своїх громад на посадах в органах місцевого самоврядування.Розглянули також украй важливі аспекти політики пам’яті та вшанування захисників і захисниць України. Ішлося, зокрема, про необхідність кращого інформування членів сімей полеглих Героїв про можливість поховань на Національному військовому меморіальному кладовищі. За підсумками наради всі отримали свої конкретні завдання й узгодили терміни їх виконання.
Доповідь керівника ГУР Олега Іващенка. Детально аналізуємо наявні дані щодо намірів російського керівництва скористатися ситуацією навколо Ірану та можливим затягуванням американської військової операції. Фактично саме це зараз є основним розрахунком Росії – посилити ризики довгої війни на Близькому Сході та в регіоні Затоки, щоб максимально послабити тиск світу на Росію за війну проти України, вийти з-під санкцій партнерів та здобути додаткові ресурси завдяки коливанням цін на нафту і газ. Є дані щодо намірів росіян говорити про повне скасування санкцій щодо енергетики. Визначаємось із заходами нашої протидії та будемо інформувати партнерів. Доручив розвідці працювати більш активно щодо російського воєнного виробництва. Маємо і надалі обмежувати потенціал російської агресії, незважаючи на геополітичні виклики у світі. Важливі документи були здобуті нашою розвідкою щодо російської оцінки їхніх втрат на полі бою. Зокрема, зафіксована зміна співвідношення убитих і поранених росіян, а саме зі 100% втрат 62% убитих та 38% поранених. Самі росіяни дають у закритих офіційних доповідях рівень своїх безповоротних втрат в 1 мільйон 315 тисяч убитих та важко поранених. Маємо підстави вважати, що дані про цей рівень втрат є заниженими. Також ГУР здобуло оновлені дані щодо співпраці між Росією та Північною Кореєю. Дякую нашій воєнній розвідці за ефективну роботу!
Сьогодні день, коли кожен із нас може цілком справедливо сказати: ми пройшли цю зиму, найбільш складну за всі роки війни. Росіяни хотіли перетворити цю зиму на знищення України й українців. Але Україна не зламалась. Ми зберегли нашу енергетичну систему. Україна відбила за цю зиму велику кількість масованих ударів, коли в одному ударі – десятки ракет, сотні «шахедів».Росіяни почали цю зиму з масованого удару шостого грудня, який став одним із найбільших: тоді в ударі було більш ніж сімсот різних цілей, і лише ракет – більш ніж п’ятдесят. Багато балістики було цією зимою. Загалом ракет різних типів – більш ніж сімсот. Жоден народ не проходив через такі випробування. Українці подолали й це.Вдячний усім, хто нашу енергетику захищає та відновлює: усім працівникам енергетичних компаній, кожній ремонтній і аварійній бригаді, усьому колективу ДСНС України – ви справді герої.Звісно, я хочу подякувати кожному українському воїну – усім, хто на захисті нашого неба, кожному розрахунку ППО, українській авіації, мобільним вогневим групам, усім розробникам, виробникам і операторам перехоплювачів – дякую!Дякую тим комунальним службам та місцевим і обласним владам, які були справді з людьми цією зимою, зі своїми містами, селами. Всі в Україні побачили, хто й чого вартий в управлінні містами, в управлінні громадами.Особливо хочу відзначити українських підприємців, кожен бізнес в Україні – і малий, і великий, – який зміг адаптуватись у цих умовах, зберіг роботу, пройшов цю зиму і працює в Україні. Надзвичайно важливо, щоб ми були стійкими й надалі.
❗️Нацполіція затримала жінку, яка влаштувала теракт у Львові, внаслідок чого загинула поліцейська та постраждали ще 25 людейНагадаємо, подія сталася сьогодні близько 00:30 у центральній частині Львова. ▪️Внаслідок теракту загинула 23-річна поліцейська. Ще 25 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості, з них 11 госпіталізовані, зокрема шестеро правоохоронців перебувають у тяжкому стані.Попередньо встановлено, що здетонували саморобні вибухові пристрої, закладені у сміттєві баки. До розкриття злочину були залучені оперативники та слідчі львівської поліції, співробітники кримінального аналізу, криміналісти, вибухотехніки, кінологи та інші профільні служби. Правоохоронці негайно розгорнули масштабну спецоперацію.✔️ У результаті спільних оперативних заходів поліцейські разом із прикордонниками 7 прикордонного Карпатського загону протягом кількох годин встановили місцезнаходження та затримали зловмисницю в контрольованому прикордонному районі міста Старий Самбір.Нею виявилася 33-річна мешканка Рівненської області. За вказівкою так званого «куратора» спецслужб рф жінка виготовила саморобні вибухові пристрої та встановила їх у заздалегідь визначених місцях.Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Служба безпеки України. Санкція найтяжчої статті передбачає довічне позбавлення волі.👮 Facebook | X | Instagram | TikTok
Була доповідь нашої переговорної команди. Вже є домовленість про зустріч – тристоронню зустріч – на належному рівні. Буде ця зустріч наступного тижня, як плануємо, у середу й четвер. В Еміратах, як і минулого разу.Щойно я говорив з Рустемом Умєровим. На завтра я призначив нараду, щоб погодити рамки розмови й підготувати все. У понеділок ввечері команда вже буде в дорозі на перемовини. Багато лідерів, різні країни з нами в цьому процесі, підтримують Україну, і фактично щодня ми координуємось. У лютому буде достатньо серйозна наша зовнішньополітична активність, і вже із завтрашнього дня – контакти та зустрічі.Розраховуємо, що й американська сторона буде так само активна, і зокрема це стосується заходів деескалації – скорочення ударів, багато залежить від того, що вдасться американській стороні, щоб люди довіряли і процесу, і результатам, безумовно.Сьогоднішній російській удар по автобусу на Дніпровщині – це злочин, злочин показовий, який ще раз демонструє, що саме Росія несе відповідальність за ескалацію. Зло повинно зупинитись. Дякую кожному у світі, хто з Україною! Слава Україні!
Провели сьогодні засідання Штабу.Проаналізували результати роботи енергокомпаній за тиждень та визначили пріоритети на найближчі дні. Відсьогодні в Україну знову прийшли сильні морози. Наголосив місцевій та обласній владі: необхідно посилити темпи відновлення світла й теплопостачання. Сьогодні о другій ночі завершили ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою. Це додає 500 МВт потужності для стабілізації енергозабезпечення ПівдняНарощуємо темпи впровадження когенераційних установок. Вчора в Київській області ввели в роботу установку на 1,5 МВт. Завтра очікуємо запуск ще 1 МВт. Загалом лише за січень додали Київщині вже близько 4,5 МВт.Паралельно працюємо над тим, щоб максимально спростити умови для розгортання власної генерації.Для цього Уряд розширив програму «5-7-9%». Тепер кредитні кошти можна використати і на закупівлю когенераційних установок. Максимальна сума інвесткредиту збільшена зі 150 млн грн до 250 млн грн. Стартувала також програма «СвітлоДІМ». Це допомога від 100 до 300 тис. грн співвласникам багатоквартирних будинків на купівлю генераторів, акумуляторів, інверторів, сонячних панелей та іншого обладнання. Для реалізації першого етапу програми Уряд виділив 800 млн грн. Пілотний проєкт запускається у Києві та Київській області, пізніше програма буде масштабована на інші регіони.Продовжуємо координацію, аби зміцнити енергетичну стійкість держави.
Провели сьогодні чергове засідання Штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Києві та області. Координація всіх служб та швидкість відновлення — ключові фактори для стабілізації ситуації в столиці та регіоні.🔹 Щодо теплопостачання. Через низькі температури та зношену інфраструктуру фіксуються постійні локальні аварії. Ремонтні бригади працюють над відновленням тепла у 143 будинках. Завдання — максимально прискорити ремонти. Тому для допомоги місту залучаємо додаткові сили. Вже зараз до роботи стали додаткові ремонтні бригади від «Укрзалізниці» та з інших регіонів. 10 бригад — від «УЗ», ще вісім з Київщини. Завтра в місто прибудуть ще бригади з Рівного та додаткові — від залізниці.🔹 Щодо світла та технічних рішень. Ситуація залишається складною, додаткове навантаження створюють морози. Наразі над відновленням електропостачання вже працюють 60 бригад, 12 з яких прибули з інших областей. 🔹 Працюємо над системними рішеннями. Доставляємо додаткові 55 генераторів з резервного хабу Міненерго.Спільно з Мінрозвитку проводимо верифікацію всіх когенераційних установок для швидкого введення додаткових потужностей. Спрощуємо бюрократичні процедури підключення в умовах надзвичайної ситуації.Енергетики та комунальники працюють безперервно. Дякую їм за це. Спільно робимо все, щоб якнайшвидше повернути світло і тепло в оселі українців.