Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Фінік. Податки та облік
Added 14 Jul 2024

Фінік. Податки та облік

@unifinanceua
Number of subscribers: 1 905
Photos: 427
Videos: 26
Links: 393
Description:
Ділимось новинами та практичним досвідом. Коротко про податкові зміни та новації. Консультації @TaxOwl_Bot За Фініком є ми - команда професійних бухгалтерів, фінансистів, податкових консультантів, що змінюють світ на краще
Source

Фінік. Податки та облік | Рітейл платить - Гетьманцев радіє👉 Данило Олександрович відзвітував пр...

Telegram community logo - Фінік. Податки та облік Фінік. Податки та облік @unifinanceua
997 Views/Reach 2025-12-16 08:12 Message №682
Рітейл платить - Гетьманцев радіє👉 Данило Олександрович відзвітував про наслідки роботи із мережами, щодо виводу заробітних плат із тіні. Картина позитивнаКаже, що сплата ПДФО за місяць зросла на 44%👉 Що сталось?Головний по податкам запевняє, що завдяки лагідному нагадуванню про те, що порушувати закон не добре мережі усвідомили свою помилку і встали на шлях праведний 🤣 А якщо серйозно, то через зміни, що введені Законом 4536, який з 1 жовтня зобовʼязує дотримуватись рівня зарплати не менше двох мінзарплат (або півтори, якщо працюєте в селі) для тих, хто торгує алкоголем та тютюном (підакцизними товарами)😎 Ось так просто можна було вивести великі мережі в білу. Типу хочеш продавати алкоголь та цигарки - спеціально для тебе, тільки сьогодні - мінзарплата 16 тисяч. Дійшло не до всіх, але каже, що пʼята частина рітейлу зрозуміла🤔 Питання тепер що там по малим магазинчикам. Як їм таке нововведення. Підозрюю, зраділи👉 Що буде, якщо не дотримуватись вимоги? Просто заберуть ліцензію, або не продовжать, що більш вірогідно👉 Хто в зоні ризикуПерші ті, кого Данило прямо згадує: Маркетопт, Box, Обжора, Mida, Копійка. Я би трохи напрягся, якби був на їхньому місціДругі - малі магазини, котрі або перестануть продавати алкоголь, або почнуть продавати його іншим способом, але то вже зовсім інша історія🦉 Фінік. До речі, ми не барбершоп, але міцненьким пригощаємо. Бо говорити про податки без алкоголю інколи неможливо.#Акциз #Зарплата_ЄСВ_ПДФО_ВЗ.