Source
Фінік. Податки та облік | Йой, вітаю вас спільнотоДавно не писали, рік почався активно. І у нас ...
1 400 Views/Reach
2025-02-11 10:44
Message №632
Йой, вітаю вас спільнотоДавно не писали, рік почався активно. І у нас і у законотворців 😎Складається враження, що поки нас не було все змінилося з ніг на голову👉 Revolut зайшов в Україну. Тепер українці офіційно можуть відкрити рахунки в литовському банку у 🇪🇺EUR 🇺🇸USD та інших валютахСервіс вже доступний. Перевірили на собіАле, памʼятайте, якщо ви податковий резидент Україні - отримані кошти оподатковуються ПДФО та ВЗ👉 З лютого маємо нові обмеження П2П платежів🔹 50 тис грн в місяць - клієнти з високим ризиком, або якщо ви не маєте доходів🔹 150 тис грн в місяць - всім іншимДля того, щоби підняти планку переказів, треба довести банку, що ви мільйонер 🤣 Надати декларацію ФОПа, або довідку про нараховані доходи 👉 Облікова ставка НБУ підвищилась до 14.5% На початку року була 13%Така собі зміна👉 НБУ продовжує ганяти фінустанови, штрафуючи та відбираючи ліцензії Під кінець року Асвіо Банк влетів на 15М, Приват на 10М, а вже в цьому році - Кредит Дніпро на 10+М за порушення умов фінмоніторингуХоч щось в цьому житті не змінюється І ще купа всякого цікавого, про що поговоримо далі 🦉 Фінік. Ми як податкові термінатори, завжди повертаємось