Source
Ужгород інсайди | Сьогодні у міськраді було весело) Відкрите засідання комісії з обговор...
1 930 Views/Reach
2026-02-23 19:21
Message №630
Сьогодні у міськраді було весело) Відкрите засідання комісії з обговорення скандального детального плану було перенесено у зв'язку з відсутністю кворуму. Стандартна схема в надії, що наступного разу емоції громадськості вщухнуть і питання можна буде "проштовхнути". На жаль у залі були відсутні "лідери" ветеранських організацій, які як здавалось багатьом ужгородцям претендують на лідерство громадської думки. В передчутті майбутніх виборів ситуація стає більш цікавішою. На арену виходить вже давно призабутий ексдепутат Іван Волошин, як завжди з негативним шлейфом. Не дивно, адже свого часу йому довелось спостерігати на те, як Техас грабують техасці зі сторони і без його участі. Наразі його вірний кум і соратник Анатолій Ковальський (Кукушка) активно почав строчити публікації у соц.мережах, імітуючи бурхливу діяльність партійного діяча "Батьківщини", адже лідерка цієї політсили наразі теж по вуха у багні. Отож всій партійній вертикалі була дана вказівка "щось робити, бо все пропало". Тому пан Анатолій і прийшов сьогодні дорікнути своєму колезі Валентину Штефаньо у тому, що останній не сплатив 14 мільйонів податків, і у зв'язку з цим не має право підіймати тему незаконних будівництв 🤣.Ситуація з будівництвом біля Ботанічного саду не є тригером для суспільного резонансу. Громадський супротив в даному питанні є ще занадто млявим, аби забезпечити тверезість у прийнятті рішень нашими можновладцями.