Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ужгород інсайди
Added 14 Jul 2024

Ужгород інсайди

@ungvarinsides
Number of subscribers: 1 434
Photos: 492
Videos: 67
Links: 39
Description:
You can view and join @ungvarinsides right away.
Source

Ужгород інсайди | Сьогодні у міськраді було весело) Відкрите засідання комісії з обговор...

Telegram community logo - Ужгород інсайди Ужгород інсайди @ungvarinsides
1 930 Views/Reach 2026-02-23 19:21 Message №630
Сьогодні у міськраді було весело) Відкрите засідання комісії з обговорення скандального детального плану було перенесено у зв'язку з відсутністю кворуму. Стандартна схема в надії, що наступного разу емоції громадськості вщухнуть і питання можна буде "проштовхнути".  На жаль у залі були відсутні "лідери" ветеранських організацій, які як здавалось багатьом ужгородцям претендують на лідерство громадської думки. В передчутті майбутніх виборів ситуація стає більш цікавішою. На арену виходить вже давно призабутий ексдепутат Іван Волошин, як завжди з негативним шлейфом. Не дивно, адже свого часу йому довелось спостерігати на те, як Техас грабують техасці зі сторони і без його участі. Наразі його вірний кум і соратник Анатолій Ковальський (Кукушка) активно почав строчити публікації у соц.мережах, імітуючи бурхливу діяльність партійного діяча "Батьківщини", адже лідерка цієї політсили наразі теж по вуха у багні. Отож всій партійній вертикалі була дана вказівка "щось робити, бо все пропало".  Тому пан Анатолій і прийшов сьогодні дорікнути своєму колезі Валентину Штефаньо у тому, що останній не сплатив 14 мільйонів податків, і у зв'язку з цим не має право підіймати тему незаконних будівництв 🤣.Ситуація з будівництвом біля Ботанічного саду не є тригером для суспільного резонансу. Громадський супротив в даному питанні є ще занадто млявим, аби забезпечити тверезість у прийнятті рішень нашими можновладцями.