👁 65
23-03-05 23:04
Баварське селище в горах.Втомлений мандрівник заїжджає на постоялий двір, де йому одразу ж пропонують пиво, нічліг.Повїши в одному із закладів, він запитує хазяйку:— А у вас тут можна купити секс?Вона й відповідає:— Без питань...Фрау Марта на другому поверсі.Сто євро.Він вагаючись, видає:— Розумієте...Мене цікавить секс з чоловіком...— Теж не питання.Руді на третьому поверсі, п'ятсот євро.— А чому так дорого?— Бачте, у нас не те щоб велике село, всі одне одного знають, а наш бургомістр...Він цього не любить.Але ми йому башляємо 100 євро, і все нормально!— Але 400 євро для Руді - це ж забагато!— Розумієте...У нас крім того є ще й священик, і він цього не любить.Але і йому ми даємо 100 євро, і все нормально!— Але й 300 євро теж якби забагато!— Ну у нас до того ще є місцевий шериф.І він теж не любить цього.Та ми і йому даємо 100 євро, і все нормально!— Ага, тобто Руді дістається 200 євро?— Ні, 200 євро ми ділимо між Гансом і Мартіном, тому що вони повинні будуть тримати Руді, так як Руді теж цього не любить...