Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - "Під сонцем" - теплий книжковий канал
Added 06 Dec 2025

"Під сонцем" - теплий книжковий канал

@under_the_sun_ua
Number of subscribers: 192
Photos: 610
Videos: 16
Links: 423
Description:
Вітаємо! З вами Оля 🙋‍♀️ та Віталій 🙋 Ставимо за мету популяризацію читання в цілому та розвиток української книжкової та мовної культури зокрема. Сподіваємось надихати вас читати українське й українською. До зустрічі під сонцем!
Source

"Під сонцем" - теплий книжковий канал | ​​"Людина з клеймом" Роберта ҐалбрейтаОцінка: ☀️☀️☀️☀️🌤🙋🏼‍♀️ Чергові д...

​​"Людина з клеймом" Роберта ҐалбрейтаОцінка: ☀️☀️☀️☀️🌤🙋🏼‍♀️ Чергові детективні пригоди Страйка та Робін, які вже восьму частину вирішують найскладніші та найзаплутаніші справи в Лондоні, але не можуть скласти два і два в побуті та особистому житті 😁Цього разу головна детективна лінія стосується знайденого тіла в сховищі крамниці срібла. Особу ідентифікувати важко, є декілька кандидатів, які зникли і підходять по параметрах, тож Страйк та Робін беруться скласти цей пазл на 2000 шматочків 956 сторінок 🧩У кожній частині простежується якась тематика, і ця частина не виняток — забагато деталей справ ведуть до масонів. Родзинкою стало те, що події відбувалися під час різдвяних свят, тож було дуже актуально читати саме зараз🎄— Їй нічого не сподобалося, — сказала Робін, коли вони обернулися і вирушили за нею. — Думаю, вона обирає різдвяні подарунки.— Господи, не нагадуй мені, — простогнав Страйк. — Як же я це, бляха, ненавиджу. Я б тисячу заплатив, щоб це зробили за мене. Мені персонажі вже настільки рідні, що мені, в принципі, не так важливе саме розслідування, як побачити, які випробування та успіхи чекають на героїв.Восьма частина не стала найулюбленішою (я не знаю, як можна перевершити сьому частину), бо було забагато повторів думок персонажів, і якось дуже прямолінійно автор давав роз'яснення їхніх рішень. Напевно тому, що вони не завжди логічні 😅Книга ще й закінчується таким гачком, що вже сильно чекаю наступну частину 🤩#відгук 🙋🏼‍♀️