Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Волонтерський лицарський штаб UMF
Added 06 Dec 2025

Волонтерський лицарський штаб UMF

@umfua2402
Number of subscribers: 219
Photos: 203
Videos: 13
Links: 155
Description:
Вітаємо на каналі волонтерського лицарського штабу UMF - "Ukrainian Medieval Fencing".
Source

Волонтерський лицарський штаб UMF | Право на втомуКожен ранок я прокидаюсь з однією думкою: «Як я втомився...

Право на втомуКожен ранок я прокидаюсь з однією думкою: «Як я втомився». Кожен день я думаю, чи можу я прилягти на годинку подрімати. Кожен вечір - це челендж, у якому я намагаюсь обрати, що закрити - попрацювати, потренувати чи поспати. Я точно знаю, що у більшості волонтерів - такий самий стан. Стан тотальної втоми, який вже сприймається, як нова норма. І я точно знаю, що багато з них не дозволяють собі навіть казати, що втомились. Сьогодні - про нормалізацію втоми.Це нормально, що ви втомились. Це нормально, що ви не можете зібрати раму. Це нормально, що ви плутаєте прості речі, не можете вчасно відповісти і так далі. Це - нормально. Це - наші поточні умови життя. Але те, що я зараз скажу, може трошки похитнути це відчуття нормальності. Відчувати втому - нормально. Не нормально - переставати діяти. Не нормально, коли ви вирішуєте, що більше не будете волонтерити. Бо хтось там інший хай тягне, я вже он скільки тягну.Не нормально, коли ви вирішуєте більше не донатити. Бо там хай спочатку хтось перестане красти.Не нормально, коли ви вирішуєте більше не плести маскувальні сітки.Не нормально, коли ви перестаєте впливати на ваше виживання. У будь-який спосіб. І тут я нагадаю основу - кожен з нас живий тільки поки стоять наші збройні сили. Усе. Є багато додаткових логічних і не дуже питань, але основа одна. І вона непохитна. Поки що.Тож нормально, коли ви втомились. Знайдіть спосіб відпочити - це ваша, бляха, відповідальність. Ваша відповідальність - бути взмозі продовжувати виконувати свою частину нашого виживання. Не дуже звучить, так? Нічого, майже 4 роки з початку вторгення. Беріть на себе відповідальність. За себе, за свій стан, за свій внесок у виживання України. І продовжуйте допомагати. Реквізити - в коментарях. Збір треба закривати.Посилання для допомоги в ФБ: http://facebook.com/theflamberge/posts/pfbid02QxKgYJAAwvBGexRHxD8ePppSc3vqjtV5ihEwyXzzTxejBrpGBHLTLpeXxeFfpGel Приват (Privat bank): 5169360001419872Iban: UA253052990000026203745222318Моно (Monobank): 5358380883850003Банка (payment link): https://send.monobank.ua/jar/2sMXwTgtVG MoneyGram: Kalashnikov Vladyslav, Ukraine, Kharkiv (Валюта - в гривні). Скидайте код після переказуBitcoin (BTC): bc1qr5flmazrnwvjdpquvtehld2qzdzs4v6x64szt3Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7STether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4Whitebit codes: yes!SWIFT: USD or EUR (В приват)Paypal: [email protected]