Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - підслухано у вірті
Added 06 Dec 2025

підслухано у вірті

@ukrvirrt
Number of subscribers: 394
Photos: 531
Videos: 49
Links: 2,740
Description:
owners : @s1eps0 , @soviiis design by @mwaa4h
Source

підслухано у вірті | https://t.me/ukrvirrt/14691?comment=117522чат джпт мій помічний, якщо ...

Telegram community logo - підслухано у вірті підслухано у вірті @ukrvirrt
48 Views/Reach 2026-02-28 19:20 Message №14696
https://t.me/ukrvirrt/14691?comment=117522чат джпт мій помічний, якщо комусь жіре очі текст відкорегований чатом джпт, тримайте приклад від мене:Те що "я знову" зросійщений – це факт. Скільки б не говорили і не виправдовували власників , з купою пройобів. Факт залишиться фактом. Наприклад щодо нещодавньої ситуація сонгі з рос подарунком. Було б нормально якби власник все спокійно вирішив і пояснив з певними аргументами. Проте замість нього це почали робити аудиторія і адміністратори. Для них виправдовувати зросійщеність стало нормою? Дивні коментарі від адмінів/аудиторії ::– весь вірт зросійщений, це нормально.– кожний другий спілкується з рос людиною.– чому вам не похуй. І вони називають це не "виправдовуванням". Тоді можна вважати що ці особи підтримують чи їм похуй на зросійщеність? Чи клайрі яка репостила рос в своєму тт, теж забули? Чи кожен так робить, ньому нормально? Якщо так роблять всі – не виправдання зросійщеності. Нагадаю що сонгі подарували подарунок з надписом нєт на 24 лютого (четвертий рік повномаштабної війни в Україні) І так, мені не похуй, і так, для мене це не є нормою "бо всі так роблять", і так, мене заїбла зросійщеність в українському вірті. не засуджуйте, було б не погано якби текст був написаний грамотно, але це не для мене.