Source
СТОЇК | Ранок шановні 🌝Почитав новини і трошки зібрав Вам цікавого, а то рапто...
92 Views/Reach
2022-12-07 10:04
Message №472
Ранок шановні 🌝Почитав новини і трошки зібрав Вам цікавого, а то раптом ви читаєте тільки наш канал і ще нічого не чули🗞1️⃣ Німці опрокинули запит Польщі розмістити ЗРК "Патріот" на українській території. Думка: ну а ви чого чекали? Що "брати" німці після декількох більш-менш успішних передач нам малих партій бронетехники і боєприпасів різко змінять свої погляди. Згадуйте слова Б. Джонсонюка - що німці (в тому числі) хотіли би, щоб в перші тижні війни все закінчилось швидкою перемогою пітуна. Час пройшов, їх думки змінились, але не чекайте в пустелі частих дощів. Дайте їм розігнатись і не покладайте надто високих надій. 2️⃣ Всі канали тільки і пишуть про ураження російських аеродромів в багатьох сотнях кілометрів від кордону (від лінії зіткнення ще більше).Думка: що ми маємо? Ує*али пару тушок, ступінь пошкодження точно не відомий, але в будь якому випадку вони "залетять" на обслуговування, ремонт фюзеляжу і повний огляд. АЛЕ! Головний ефект від цього не зовсім військовий. Ми в черговий раз показали, що ми можемо і робимо - вражаємо "другу армію світу" в найбільш різних місцях. Це багатого вартує, може і більше ніж пару пошкоджених тушок і скільки-то вбитих русаків на тих аеродромах. 3️⃣ Срач навколо рос. ЗМІ "ДОЩ". Цей самий дощ спиз*данув хєрню, показав Крим на мапі, як російський і коротше їм дуже шкода мобілізоване м'ясо. Тепер їх там сварять, жаліють, посилають і деякі навіть звинувачують латвійців в жорстокості. Думка: Влада Латвії зробила все правильно, не може медіа називатись анти-російським і транслювати рос. наративи. Та святе місце, як то кажуть пусто не бува. Подивимось, хто займе тепер їх долю у мовленні. Доречі, треба вказати що їм заборонили "вєщати" на ТВ, ютуб живе собі спокійно. Тому не будемо роздувати проблему свободи слова і допоможемо "харошим рузгім" зібратись додому. Ремарка: якщо людина з росії, але не підтримує політику війни, робить все що в змозі, щоб допомогти ЗСУ або нашим громадянам закордоном, я не проти таких росіян. А усіх диванних лібералів, які пишуть "НЕТ ВАЙНЕ" чекаємо на полях Бахмута або Луганщини (після чергової хвилі мобілізації) ⚡️Шановні, пишіть що думаєте в коментарях, нам важливо чути Вас, Вашу думку і наскільки наші матеріали були корисні📊