Source
Socialism! | Випадкові люди, аматори та неадеквати... рятують світТак-так, ви не по...
28 Views/Reach
2025-12-25 05:35
Message №152
Випадкові люди, аматори та неадеквати... рятують світТак-так, ви не помилились і я не помилився. Саме такі "диваки" рятують світ від апокаліпсису. Як? Та лише своєю присутністю вони руйнують сталий порядок, який зайшов далеко у глухий кут і не здатен само-реформуватись.Подивіться на Трампа. Він не найкращій лідер США, скоріше найгірший з усіх. Але його діяльність руйнує засади тих структур та механізмів, які тягли США на дно цивілізації. Подивіться на Зеленського. Неук і бездар в усьому, але його наявність на посаді президента руйнує структури, які роками висмоктували сік життя з країни і відірвали усіх олігархів від корит. Так, були спроби утворити нові корита і нових олігархів, але ці нові... навіть красти не вміють і це побачив увесь світ.Подивіться на будь-якого аматора і дивака при владі. Його місія - руйнувати. Так, вони руйнують все що є, але найбільше вони руйнують старий порядок.Це як бригада знесення старої забудови. Ніхто без них це не зробить. Усі розуміють, що треба будувати нові будівлі, але місце зайняте старими. І поки не прийде руйнівник - нового фундаменту навіть ніхто не закладатиме. І хвиля "нових бездарів" тільки почалась... електорат хакнули... тепер скрізь технологію "хоть паржом" впроваджують по світу. Популісти отримали непереборну зброю проти конкурентів. Тож... далі буде. Точніше... старого світу і порядку далі не буде...Тому... вперед до нового... через руйнацію та знищення усього старого.Чи це вже було?