Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - той самий канал
Added 14 Jul 2024

той самий канал

@ukrainkazgumorom
Number of subscribers: 917
Photos: 3,360
Videos: 1,230
Links: 1,150
Description:
Анастасія Жара
Source

той самий канал | Ну я в останній вагон…Давно були думки в голові, то напишу тобі на чес...

Telegram community logo - той самий канал той самий канал @ukrainkazgumorom
115 Views/Reach 2024-07-21 18:03 Message №5086
Ну я в останній вагон…Давно були думки в голові, то напишу тобі на честь такого свята!!!Моя любов до тебе почалась з «Худєю со Святокум» 12.03.2018 року.Моя максимальна вага на той час була 82кг. Я пам’ятаю як побачила тебе в інстаграм, твоя історія зі схуднення зачепила і я зрозуміла, що людина яка пройшла такий шлях то точно розуміється на цьому. Я пам’ятаю той перший марафон і я так готовувалась до нього, читала всі рекомендації і пам’ятаю що у перший день на перекус були печені яблука з сиром та корицею. І я тоді стільки сиру натовкла в ці яблучка, що дівчата в чаті сміялися, казали це щоб точно не залишитися голодною😅🤦‍♀️ я тоді так нормально схудла за марафон. Мені сподобалось, бо з тобою з першого марафону склалась абсолютная любовь, бо ти «моя» людина, бо з тобою комфортно і легко. Бо з тобою все чітко і завжди є результат! Пам’ятаю як залишила на деякий час марафони, знову набрала вагу і зрозуміла що ніхто, крім тебе мені не допоможе! І поверталася знову. Бо ти не тільки офігєнний тренер - ти лікар! Ти лікуєш і душу і тіло. Бо з тобою в кайф, а не «через не хочу і через силу». Бо ти прививаєш любов до спорту, любов до дісципліни і любов до себе! Ти як мама, яка мала б навчити свою донечку любити і цінувати себе, ставити себе на перше місце і піклуватися. Це дуже цінно і важливо! І які б життєві обставини не траплялися, я завжди повертаюся до тебе. Бо ти - як дім! Дім, де тебе люблять такою яка ти є. Де тебе пожаліють, підтримають і дадуть пораду. Де тобі-завжди раді. І хоч трохи не вистачає того «марафоновського двіжу в чатах» і тих моментів «як варити гречку, та що таке клюква» ти робиш велику справу! Ти одна, а нас багато і ми всі потребуємо твоєї уваги та допомоги! За 6 років з тобою я пройшла біля десятка марафонів. Моя вага добре йшла, я скидала до 14кг потім марафон закінчувався і все поверталося знову і знову, і ці +10 кг завжди повертались до мене…я знаю і вірю, що саме зараз я з тобою у потрібний момент! Я довіряю тобі цілком і повністю! Я знаю, тим більше я хочу! Хочу, щоб моє життя змінилося назавжди. І без твоєї допомоги мені не впоратися. Можливо цей шлях буде довший, ніж 2 тижні. Попри всі обставини, відстань і час-ти не кидаєш своїх дівчат і робиш усе, щоб нам допомогти! Бо мабуть, ніхто так не розуміє як ти❤️ в тебе неймовірно велике і добре серце! Дякую за твою важку працю, за твою любов і терпіння, за твою турботу! Моя любов до тебе навічно💕Зі святом, моя Анастасія!