Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ШО
Added 06 Jan 2025

ШО

@ukrainiatrash2
Number of subscribers: 3 996
Photos: 218
Videos: 7
Links: 8
Description:
Прислати анєк: @Zhartivbot Чат: https://t.me/joinchat/rs7Xezg8A51kY2Vi Реклама: @QFestNGP Розвиток та співпраця - @head_of_hutsk 🤝
Source

ШО | Жила собі в невеличкому селі бідна родина. Батько, мати, донька і три ...

Telegram community logo - ШО ШО @ukrainiatrash2
5 090 Views/Reach 2025-12-22 05:06 Message №1803
Жила собі в невеличкому селі бідна родина. Батько, мати, донька і три сини. Єдине джерело доходу у них було - це продаж молока, яке давала корова. За те і жили.І от одного ранку, мати прокидається і йде доїти корову. Заходить в хлів - бачить, корова лежить мертва. Мати розуміє, що це все, кінець - вішається на балці в хліву, поруч з коровою.Після прокидається батько, думає, піду допоможу дружині. Заходить в хлів, бачить цю картину, корова мертва, дружина повісилась. Розуміє, що це кінець, падає на вила і вмирає.Прокидається донька, думає, піду, допоможу батькам. Заходить в хлів, бачить мати повісилась, батько на вилах, корова мертва. Розуміє, що це кінець, ріже собі вени і вмирає.Прокидається старший син. Думає, піду допоможу, накидаю сіна. Приходить в хлів, бачить цю картину, біжить на річку втопитися. Там сидить русалка, він їй розказує свою історію і вона каже.Давай ти мене трахнеш 15 разів - я всіх воскрешу.Старший син 10 разів зміг і вмер.Прокидається середній син, бачить цю картину, їде топитися. Зустрічає трохи засмучену русалку, вона каже, я знаю твою історію, якщо трахнеш мене 10 разів - усіх воскрешу.Середній син зміг 5 разів і впав замертво.Прокидається молодший син, теж все це бачить, йде до річки, зустрічає русалку. Русалка каже, от знаю історію твою, онино і брати твої плавають у берега. Давай ти мене трахнеш хоч три рази і я всіх воскрешу.Молодший син каже:- А п'ять можна?Русалка радісно:- Та можна і п'ять.- А десять?- Та можна і десять!Молодший син:- А не буде як з коровою?