Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - UKRAINIAN MILITANT
Added 14 Jul 2024

UKRAINIAN MILITANT

@ukrainian_militant
Number of subscribers: 61 991
Photos: 13,900
Videos: 15,100
Links: 4,390
Description:
Центр операцій і планування.
Source

UKRAINIAN MILITANT | Єрмак, хірург, АБ, Алібаба, чи як тебе там… Ти розумієш, у чому справа...

Telegram community logo - UKRAINIAN MILITANT UKRAINIAN MILITANT @ukrainian_militant
10 100 Views/Reach 2026-05-11 18:33 Message №37759
Єрмак, хірург, АБ, Алібаба, чи як тебе там… Ти розумієш, у чому справа: сміх сміхом, але ви вже підзаїбали. Усі. Ви і вам подібні.Коломойські, Порошенки, Юлі, Гончаренкі, Яценюкі, — ну і такі, як ти, власне кажучи. Підорів не називаємо, бо це поза межами розуміння.Ти от, Алібаба ж про масть чув? Та точно ж чув.Так от, хто такий ти — окрім того, що ти когось там друг? (не нам, слава Богу)І хто такий Коломойський?А Коломойський сидить.Уявляєш? Олігарх. Банки. Зв’язки. Заводи.І буде сидіти. Ти ж масштаби розумієш, правильно? Свої й Коломойського…Ну от, — тому жабри тобі вирвуть у будь-якому випадку. Не українці, так американці. Але чесно — ви просто заїбали українців. Усі ви, за весь цей час. Ідеться, звісно, про нормальних людей — справжніх українців. Хоробрих людей, частина з яких вже загинула й нічого не може вам сказати. Інша частина воює і теж не може сказати вам, як ви їх всі заїбали. Не тих, що ви підготували, сипанули грошей і відзняли репортаж, а от інші, — більшість, що розуміє хто ви, але боронить державу, бо а як? Уся ваша банда — Шугермєни, Міндічі, Галущєнкі, Умєрови, ти Єрмак, і вся ваша шобла-йобла, як і попередники до речі, ти взагалі уявляєш, як боляче на все це дивитися патріотам і людям, які реально б'ються? Їм від вас блювати хочеться. Від ваших схем, корпоративів, дозвілля і наплювацького ставлення до України. Ти що, думаєш, ніхто нічого не розуміє і не знає хто ви такі і не бачить нічого?Єрмак, якщо вам грошей не вистачає, що ви всі постійно крадете, ми можемо оголосити збір. Зібрати вам на їжу, якщо ви голодуєте. Ти просто напиши про це. Покажи свій стан, можливо хтось захоче тобі задонатити. Тобі, Шугерменам і Міндічам. Шкода тих, хто старається. Хто хоче допомогти державі, країні. Хто хоче посилити Воїнів. Хто хоче не впасти обличчям у бруд, не програти і не здатися у цій боротьбі й бути сильними. Але вам цього ніколи не зрозуміти. Бо ви уєбани.