Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ✙ Протоколи українських мудреців #УкрТг ✙
Added 14 Jul 2024

✙ Протоколи українських мудреців #УкрТг ✙

@ukrainian_elders_protocols
Number of subscribers: 2 677
Photos: 106
Videos: 10
Links: 197
Description:
Всієї правди ми не знаєм... Чи не перший укртг канал з докладними оглядами теорій змов. Обговорити питаннячка: @Whatislove_29_04_18

👥 Number of subscribers

2 677
Average/Day:: 0
Average/Week:: -11
Average/Month:: -18

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Думаю, сьогоднішня трагедія у Львові породить багато цікавих і не дуже суперечок. Про те чи можна запобігати таким убивствам, чи врятував би закон про вільне володіння зброї (у Секретаря РНБО вдома міг бути цілий арсенал), чи треба вдосконалювати систему відбору кур'єрів "Глово" і тд.Мені ж хотілось би поговорити про інше. Сьогодні Україна втратила не просто колишнього Спікера Верховної ради чи народного депутата. Вона втратила людину, що досить непогано відчувала майбутнє тоді коли безліч наших співгромадян жили минулим шукаючи різницю між бідністю в совку та Україні 90х.Росіянське "Общество память" пам'ятаєте? Андрій Парубій ще раніше створив своє Товариство "Спадщина", тільки це була не антисемітська ресентиментарна відрижка, а професійне об'єднання науковців та археологів, що доводило цікавість та важливість нашої історії.В 1996 році Андрій Володимирович стає співзасновником іншого товариства - "Патріот України". Так, те саме, яке потім стане базисом для всього Азовського руху. Прикметно, що тоді це була не просто націоналістична організація, а колектив, що прагнув допомогати тодішнім Збройним Силам України. Потім там будуть зміни і при Білецькому то буде геть інше формування, але основи закладені то у середині 90х.Ще в ті роки проводив марші з червоно-чорними та прапорами "Ідея Нації". І не лише у Львові, а і в Харкові, де це було щось геть небачене. Видавав газети націоналістичної тематики. Писати суто про Шевченка чи Донцова йому певне було нудно. Тож Андрій Володимирович знайомив нашу публіку з Геноном, Елліаде, Еволою, Шпенглером і тд. Потім будуть дві революції, російське вторгнення, РНБО, Верховна Рада, повномасштабне вторгнення тощо. Речі, про які писав чи говорив Парубій у 90х, вже буденним тоном проговорюють по телемарафону та у массових виданнях. Можливо, про його доробок у наш поточний дискурс там згадають сьогодні. Було б непогано, бо раніше ідеологи телемарафону згадували Андрія Володимировича суто в контексті його проблем з дикцією вважаючи це чимось неймовірно кумедним. Цікаво чи до 2025 року вони хоча б приблизно вивчили історію України так добре як загиблий знав її у 80х коли пішов на свій перший мітинг за Україну.Давайте не будемо як вони і запам'ятаємо Андрія Парубія як справді цікаву та ерудовану людину. Націоналіст з 80х, який став успішним. В кар'єрі та сімейному житті.
Я коли прочитав черговий польот думок Тромбона, то мене спершу зачепив оцей дивний пасаж про "нас розділяє океан". Мене завжди вражало як достобіса президентів США свідомо ігнорує на публіку той факт, що їх з ерефією розділяє всього кілька морських миль (див. острови Діомед в Беринговій протоці). Ну або він мав наувазі, що океан відділяє його від "агресивного" Зеленського. Ну, тоді сенс присутній. Але що ще цікавого у постах оранжмена загалом - це те, що він своє прізвище часто пише капсом. От буквально сьогодні це знову сталось і я згадав чудернацьку історію. Ще задовго до того як Трумпум балотувався вперше, він став фігурантом вкрай дивного скандалу. Суть у тому, що він по якихось дєлах їздив до Москви, ніби як замовив там секс-працівниць і просив їх зробити йому...дами, прошу закрити ваші чутливі очі.... зробити йому золотий дощ. І ніби як це навіть зняли на відео і тепер у ФСБ є на нього компромат. Ця історія ще вспливала під час розслідування Мюллера щодо російського втручання у вибори 2016 року. Так от. Якщо це правда, то це загалом пояснює його психічний стан. Схоже в нього реально малий та малофункціональний причандал. І через це стільки образ та комплексів. А також ментальна близькість з персонажем, який ходить на ультра-високих підборах, та персонажем, який заборонив згадки Вінні Пуха.Така от спонтанна конспірологія, пані та панове.
Важливо!148 ОАБр ДШВ — це елітна артилерійська частина яка виконує бойові задачі з 2015 року (спочатку як окремий дивізіон, а з 2023 року в якості повноцінної бригади). Наразі бригада діє у Донецькій області де на найгарячішому напрямку зупиняє ворожі штурми 155 мм калібром.Однією із найважливіших складових роботи артилерії є якісна розвідка (це як і визначення цілей на ураження, так і коригування вогню). А для якісного виконання бойових задач групі розвідки 148 ОАБр потрібен прилад нічного бачення типу PVS-14, або аналог.Друже, не проходь мимо, кинь копієчку в глечик — допоможи кацапу зустрітися зі снарядом (вони дуже сумують один без одного)А тепер призи для найкращих Донател! Попереджаю, що призи обирав і даруватиму я, тож смаки можуть бути дещо специфічні.1 місце (найбільший донат). Похід в театр (в Україні) для двох. Обираєте театр, обираєте виставу, отримуйте квиток в партер. 2 місце (другий набільший донат) - похід на стрільбище. Чисто на пару годин виїхати на полігон, отдохнуть і пострілять, там же і отримаєте повістку. Якщо у вашому н.п. таких розваг нема - без подарунка теж не лишитесь.Рандомному донатеру від 100 грн - книжку на вибір. Аби тільки вона була в Україні й це не було щось супер-рідкісне.Якщо раптом призер проживатиме закордоном - без подарунків теж не лишитесь. Дякуємо Новій Пошті за логістичний імперіалізм.Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/dDHvwN24VНомер картки:5375411223310991Гайда!
#думки_вголос Незвичний і не по темі пост, але...певно на те це й канал одного адміна. Про сьогоднішню трагічну подію переважно пишуть в дусі: "Ну, бабця звісно неприємна, але людей вбивати плохо. Свічечка.гіф".А я от чомусь згадав свої ранні роки. І своє ставлення до Ірини Дмитрівни. Колись я неіронічно нею захоплювався. Частково через юнацький максималізм. Частково через специфіку часів. Часи ті трохи ще пригадую. З 2010 по 2014 рік не було великої певності у тому, що Україна лишиться українською. Що буде сталий розвиток нашої мови. Що буде популяризація нашої історії. Навіть до Януковича можна було спостерігати засилля російської мови у ЗМІ, на телебаченні та у шоу-бізнесі. Будь-який більш-менш масовий культурний продукт мав бути принаймні толерантним до впливу нашого східного сусіда. І необов'язково масового.Нещодавно переглядав старий випуск українського журналу "Футбол" і мене прям тільтануло. Російському чемпіонату було виділено 4 сторінки, українському лише два. Люди трох підзабули ті часи. Можливо я їх пам'ятаю, бо був єдиним україномовним у класі. Не те щоб мені це якось жити заважало, але було відчуття ніби рухаєшся по життю у різних напрямках з власною державою та....власним народом?Тому так, пані Фаріон та партія "Свобода" неіронічно були символом опору недобрим тенденціям. Колись на цьому каналі буде огляд теорії про їх фінансування Кремлем/"регіоналами". Можливо, в ході рісьорчу я знайду суттєві пруфи цієї теорії. Але. 5 місце "Свободи" на парламентських виборах 2012 року, полум'яні промови Фаріон на захист української мови, напів законні марші УПА тих часів давали надію, що ми не станемо Їблогрустю v.2.0. Звісно, після Революції Гідності багато чого змінилось. Українська мова вийшла на сталий розвиток. Україномовного контенту в рази побільшало. Україномовних людей побільшало, їх відсоток продовжує рости. Ми не святкуємо на державному рівні 9 травня. Нашим дітям розповідають у школах та на ютубі про звитяги холодноярівців та УПА. Юридично ці зміни оформлювали не "свободівці". Але це була літералі їх програма 2012 року. Яку почали реалізовувати, коли рейтинг партії Фаріон пробивав дно. На жаль, пані Ірина не змогла вловити ці зміни. І ментально так і застрягла у 2012 році, який уже не повернеш. І слава Богу, що не повернеш.На цьому каналі поважають російськомовних військових, російських добровольців, засуджують злив даних українських активістів (це був повний зашквар) на окупованих територіях та не бачать сенсу радикального вирішення мовного питання. Тенденція по українізації зараз дуже позитивна. І варто зауважити, що велику роль у цьому зіграла саме партія "Свобода" з 2012 по 2014 рік. Їх члени були на Революції гідності та на війні. Їх депутати блокували проросійські закони наскільки це було можливо. Таке було і таке не варто забувати.Подивіться програму "Велич особистості" від Ірини Фаріон на ютубі. Вона цікава. Бо пані Ірина при усіх своїх поглядах була дуже ерудованою людиною. Колись я вчив нашу історію і завдяки їй. Можливо, і ви щось дізнаєтесь...Співчуття рідним. Бережіть себе.