Source
Україна в іноземних ЗМІ | Два тижні ми з жахом очікували, що втне Трамп після сварки із Зеленськ...
1 140 Views/Reach
2025-03-12 10:30
Message №440
Два тижні ми з жахом очікували, що втне Трамп після сварки із Зеленським у Білому домі, а сьогодні купа ЗМІ пише, що тепер вже Росія відчуває тиск після перемовин між делегаціями України та США в Джидді. Це ще один привід не накручувати себе, а спокійно ставитись до новин, працювати/служити далі та берегти свою «менталку».The Economist пише у статті «Україна сподівається, що пропозиція припинення вогню перекине мʼяч на половину поля Росії».Тези такі:Зеленський непогано попрацював над покращенням стосунків із США.Запуск рекордної кількості дронів по Москві не завадили проведенню зустрічі в Джедді.Дуже важливий для України момент - чітке прописання гарантій для України з боку США у випадку повторної агресії РФ - обговорювався, але по ньому деталей немає після зустрічі.Для Києва перемовини можна назвати успішними - 30-денне перемирʼя дозволило би ЗСУ відпочити, при чому РФ опинилася би у позиції, коли РФ довелося би відчути на собі тиск. Також Україна не зробила жодних поступок.Тепер всі дивляться на реакцію Путіна, який не зацікавлений у перемирʼї. Україні це вигідно, адже в такому разі Трамп може здійснювати ще сильніший тиск на російського диктатора.Зміни настрою Трампа можуть ще принести багато сюрпризів, однак, Україна уникла виграла «ще один день для продовження боротьби».https://www.economist.com/europe/2025/03/11/ukraine-hopes-its-ceasefire-offer-will-turn-the-tables-on-russia