💥ССО уразили стратегічний вузол нафтопроводів в рф та нафтобазу в КримуСили спеціальних операцій у серії дронових ударів уразили вузол двох російських магістральних нафтопроводів в Волгоградській області рф, радіолокаційну станцію в Краснодарському краї рф, та нафтобазу в окупованому Криму у ніч проти 8 червня. Внаслідок атаки безпілотників підрозділів Deep-strike ССО на лінійній виробничо-диспетчерській станції (ЛВДС) "Красний Яр" у Волгоградській області виникла пожежа. Об’єкт, розташований за понад 500 кілометрів на північний схід від кордону України, належить російській державній компанії “Транснефть”. Станція є ключовим вузлом нафтопроводів на двох стратегічних для противника напрямках: на Волгоградський НПЗ та потужний експортний термінал "Шесхаріс" у чорноморському Новоросійську через нафтопровід "Куйбишев-Тихорецьк". Артерія з Поволжя та Західного Сибіру на південь росії функціонує саме завдяки мережі нафтоперекачувальних станцій та ЛВДС.Також Deep-strike ССО уразили радіолокаційну станцію на території військової частини ВПС і ППО у передмісті Новоросійська – селищі Кабардинка приблизно за 400 км від лінії бойового зіткнення. РЛС відповідала за безперервний контроль неба в прибережній зоні.Тим часом підрозділи Middle-strike ССО завдали низки ударів по одній з ключових нафтобаз Криму – Atan в окупованому Гвардійському на північ від Сімферополя. На об’єкті налічується 17 паливних резервуарів різного типу, резервуари з водою, насосна станція, автомобільний та залізничний наливні термінали для накопичення, зберігання та перевалки.ССО продовжують уражати нафтопереробну та логістичну інфраструктуру ворога для зниження його спроможностей вести війну проти України.Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
💥ССО провели серію ударів по нафтосховищах у КримуПідрозділи Middle-strike Сил спеціальних операцій уразили нафтобазу ‘‘Семиколодезянська’’ та нафтовий термінал в окупованому Криму у ніч проти 7 червня.Нафтобаза ‘‘Семиколодезянська’’ у селищі Єди-Кую, яке окупанти називають Леніне, розташована приблизно за 200 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Окупаційні війська використовують її як перевалочний пункт для зберігання та транспортування мазуту, дизельного пального, бітуму тощо.На цій нафтобазі розташовані дев’ять резервуарів ємністю від 700 до 3000 кубічних метрів. Там завантажують цистерни та перевозять їх Кримом та іншими окупованими територіями України для потреб військ противника.Українські безпілотники у Феодосії за 250 км від ЛБЗ уразили морський нафтовий термінал. На об’єкті розташовані сім резервуарів для палива ємністю 10 тисяч та 20 тисяч кубічних метрів. Термінал є багатофункціональним комплексом з перевалки нафти і нафтопродуктів іззалізничних вагонів-цистерн на морські судна. Окупанти використовують цей комплекс для забезпечення окупованого Криму паливом на випадок надзвичайних ситуацій на півострові.Ураження нафтопереробної інфраструктури ворога знижує його економічні та логістичні спроможності. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога вести війну проти України. Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
💥Deep Stike ССО уразили ключовий вузол найбільших нафтопроводів з Сибіру до ЄвропиБезпілотники Сил спеціальних операцій уразили потужну виробничо-диспетчерську станцію великого нафтопроводу у Кировській області, а також нафтобазу у Ростовській області рф у ніч проти 31 травня. Розташована за майже 1200 кілометрів від кордону України ЛВДС “Лазарєво” в Кировській області є ключовою точкою нафтопроводу “Сургут-Полоцьк”. Цією артерією нафта з Сибіру та півночі рф транспортується до балтійських портів Приморськ, Усть-Луга та до Білорусі. Станція також з’єднується з системою магістрального трубопроводу ‘’Дружба’’, що дозволяє ворогу швидко перекачувати нафту між двома найбільшими у європейській частині рф нафтопроводами.В іншій серії ударів далекобійні безпілотники підрозділів Deep-strike ССО також уразили нафтобазу “Агропродукт” в містечку Матвєєв Курган Ростовської області. На цій нафтобазі, яка стоїть майже впритул до кордону з Україною, розташовані великі резервуари, автомобільний та залізничний наливні термінали та наносна станція. Ураження нафтопереробної та логістичної інфраструктури ворога знижують його економічні спроможності вести війну проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
💥Логістика ворога під вогнем ССО: уражено два ЗРК Тор-М2 на ЗапоріжжіПідрозділи Middle-strike ССО уразили два зенітних ракетних комплекси Тор–М2. В один з них безпілотники ССО поцілили, коли його тягачем перевозили трасою М-14 біля окупованого Бердянського на Запоріжжі у ніч проти 29 травня.Противник використовує трасу М-14 як сухопутний коридор з росії до Криму маршрутом Таганрог-Джанкой півднем окупованих Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини. Село Бердянське стоїть між Маріуполем та Бердянськом за понад 150 км від лінії бойового зіткнення.Другий ЗРК Тор-М2 уражено раніше неподалік окупованого Мелітополя.ЗРК Тор-М2 з боєкомплектом до 16 ракет прикриває ворожі підрозділи та військові об’єкти на окупованих територіях України. Як система протиповітряної та протиракетної оборони малої дальності Тор-М2 здатний збивати літаки тактичної авіації, гелікоптери, дрони та крилаті ракети.ССО продовжують тримати під вогневим контролем цю ключову логістичну артерію противника та систематично знищують ворожу військову техніку й особовий склад, що рухаються трасою М-14. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
🔥ССО уразили потужний Волгоградський НПЗПідрозділи Deep-strike ССО уразили Волгоградський нафтопереробний завод російської компанії “Лукойл” у ніч проти 29 травня.Об’єкт потужністю переробки близько 15 мільйонів тон нафти на рік, Виконує функцію стратегічного паливного хабу між фронтовими та тиловими підрозділами ворога. Розташований за понад 500 кілометрів від лінії бойового зіткнення НПЗ уразили у спільній операції з іншими складовими Сил безпеки та оборони України.На території НПЗ розташовані понад сотня резервуарів на близько мільйона кубічних метрів, потужні установки перегонки, крекінгу, гідроочищення дизелю та бензину. На об’єкті також є причальна інфраструктура на річці Волга та під’їзні колії, залізничні естакади для одночасного наливу понад 100 цистерн. Волгоградський НПЗ забезпечує Чорноморський флот рф бензином, дизельним та авіаційним пальне тощо. Продукція також експортується через транспортні вузли Каспійського та Чорного морів. Ураження нафтогазової інфраструктури противника суттєво обмежує його можливості забезпечувати паливом війська та наповнювати власний бюджет. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога у веденні війни проти України.🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
Ми починали в горах Криму, з Донецького аеропорту, Савур-Могили, Іловайська. Ліси Харківщини, Гостомель.І сьогодні ми працюємо на Кубані, на Кавказі. Лєнінград, Москва. Це ті місця, де працюють наші групи, наші оператори.Ми плануємо, готуємо і виконуємо ті операції, про які точно в найближчий час ніхто не скаже. Про це не можна говорити. Але ці операції і ці люди стовідсотково змінюють хід війни.Коли наш меч став тяжким, ми з вами стали сильнішими. Ми поміняли не тільки філософію застосування Сил спеціальних операцій, а ми помінялись самі. Переходячи цю межу ми з вами міняємося.Я хочу подякувати тим, хто стояв у джерел формування Сил спеціальних операцій, хто перетворив мрію на мету, і виконав цю мету. Особлива подяка ветеранам. Я дякую, що навіть сьогодні ви стоїте поруч і продовжуєте цю боротьбу пліч-о-пліч з нами.Моя особлива подяка операторам груп спеціального призначення, операторам та зовнішнім пілотам далекобійних дронів, підпільникам Руху опору, фахівцям психологічних операцій, зв’язківцям, медикам, інженерам, аналітикам, логістам і підрозділам забезпечення, які тримають нас завжди за межею, які тримають лезо нашого меча завжди гострим.Командувач Сил спеціальних операцій ЗСУГенерал-майор Олександр Трепак🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
Емблемою Сил спеціальних операцій Збройних Сил України є зображення крокуючого вовка, підперезаного поясом, яке накладено на вінок з лаврового листя. Невід’ємними частинами емблеми є: стилізований двозуб – особистий княжий знак Святослава Хороброго та девізна стрічка із гаслом – “Іду на Ви”.З прадавніх часів в українських легендах, підперезаний чародійницьким поясом вовк символізує воїна, який діє хоробро та рішуче, готовий до самопожертви, впевнений у власних силах та вірить у силу зграї. Срібний колір вовчого хутра символізує шляхетність та розум.Лавровий вінок з давніх давен символізує славу та перемогу, також ним відзначалися особи, які мали виняткові досягнення у сфері професійної діяльності.Двозуб – особистий геральдичний знак князя Святослава Хороброго, покровителя ССО. Стилізований двозуб відсилає до витоків українського війська, нагадує про звитяги воїнів Руси-України, історичними спадкоємцями яких є воїни ССО.«Іду на Ви» – славнозвісні слова князя Святослава Хороброго відомі нам з «Повісті временних літ». Ними він попереджував ворогів про свої наміри, доводив свою вищість над супротивниками, деморалізував їх, оголошував про впевненість у своїй майбутній перемозі. Саме тому ці прості слова стали гаслом ССО і надихають наших воїнів на перемоги над ворогом.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
Мій позивний — «Музика»Мій шлях у Збройних Силах України розпочався у 2005 році з призову на строкову військову службу до 25-ї повітряно-десантної бригади. Після строкової служби та невеликої перерви я підписав контракт і продовжив службу.10 травня 2007 року я підписав контракт у 3-му полку спеціального призначення у Кропивницькому. Служив розвідником. Чи можна вважати це моментом мого доєднання до ССО — вирішувати вам, але саме тоді почався мій шлях у спецпризначенні.Основною причиною стали виховання та розповіді мого дядька, який воював в Афганістані. Я був романтиком і вважав службу в спецпідрозділі найгіднішою справою для себе. Мені подобався цей шлях: багатокілометрові марші, сходження в Карпатах, стрільби — я отримував справжній кайф від служби. Тому, коли потрапив на перший відбір Q-курсу, ні хвилини не вагався, чи варто його проходити.Під час АТО працював переважно на Донеччині. Основним напрямком роботи була розвідка. Для всіх нас це був перший серйозний бойовий досвід у реальних умовах війни.Найважчим для мене став вихід на Лимані. Ми понад десять днів перебували на території, контрольованій ворогом, практично без їжі та води. Доводилося виживати самотужки — ловили рибу у водоймах і їли її сирою. Саме тоді я по-справжньому зрозумів, що таке голод і як він змушує мозок працювати на межі можливостей.Моя найбільша мотивація — це мої доньки. Понад усе я не хочу, щоб вони жили у війні, коли виростуть. Хочу зробити все можливе, аби вберегти їх від цієї клятої кацапської орди.ССО для мене — це родина. Я тут уже двадцять років.🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
⚡️ССО уразили об’єкти нафтового терміналу на Чорному моріБезпілотники Сил спеціальних операцій уразили наливний пірс нафтового терміналу ”Таманьнєфтєгаз” на чорномосрькому узбережжі Краснодарського краю росії у ніч проти 13 травня.Перевантажувальний комплекс, розташований у селі Волна на Таманському півострові за понад 300 кілометрів від лінії бойового зіткнення, забезпечує ворогу перевалку енергоносіїв та подальший експорт Чорним, Азовським та Середземним морями.Нафтовий термінал може одночасно обробляти до чотирьох суден. Об’єкт забезпечує безперервний логістичний цикл від залізниці до морського транспорту. Також, у спільній операції з Силами безпілотних систем та іншими складовими Сил безпеки та оборони підрозділи Deep Strike ССО уразили порт “Тамань” з нафтовим терміналом “Таманьнєфтєгаз”, що призначений для зберігання та подальшої перевалки нафтогазових продуктів на морський транспорт. Ураження морської та нафтогазової інфраструктури ворога знижує його економічні та логістичні спроможності обходити міжнародні санкції й наповнювати свій бюджет й вести війну проти України.Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
🔥ССО уразили арсенали, командний пункт, логістику ворога на ТОТ та в росії Безпілотники ССО у період до 5 травня уражали склади, логістику, командний пункт, ремонтну базу та інші обʼєкти противника на тимчасово окупованих територіях Донеччини, Луганщини, Запоріжжя, а також в Білгородській області рф. В Сартані під Маріуполем на Донеччині підрозділи Middle-strike ССО уразили склади боєприпасів ворожих підрозділів. В Бойківському уражено склад матеріально-технічного забезпечення та логістичний центр підрозділів противника.В окупованій Миколаївці на Донеччині безпілотники ССО вдарили по ворожій ремонтній базі, а в Святотроїцькому на Запоріжжі уразили командно-спостережний пункт противника. У Ровеньках на Луганщині ССО вдарили по тимчасовому розташуванню механіків противника, а в Куликівському на Запоріжжі по ворожому полігону. Також підрозділ Middle-strike ССО уразив розташування підрозділу безпілотників ворога в Новій Таволжанці білгородської області рф. Ураження та знищення арсеналів, складів, ремонтних баз та логістики противника знижують його боєздатність. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення росії вести війну проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО