👁 3,160
23-02-06 15:27
⁉️ Що потрібно знати українцям перед тим, як позбутися старого транспортного засобу?💁🏻♂️ Якщо власник транспортного засобу вирішив його «викинути», здати на металобрухт або в інший спосіб позбутися старого транспортного засобу, потрібно пам’ятати, що перед цим транспортний засіб потрібно зняти з обліку у сервісному центрі МВС.‼️ У ВИПАДКУ НЕЗНЯТТЯ З ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ «викинутого» транспортного засобу, ОСОБА НАЗАВЖДИ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЙОГО ВЛАСНИКОМ відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на його ім’я.Відповідно до пункту 45 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року №1388, вибракувані транспортні засоби підприємств знімаються з обліку на підставі затверджених актів, а громадян — за заявами їх власників.❗️ Зняття з обліку в таких випадках проводиться БЕЗ огляду транспортних засобів.❗️Номерні знаки і реєстраційні документи здаються до сервісних центрів МВС.Вивільнені після зняття з обліку транспортних засобів у зв’язку з їх вибракуванням складові частини, що мають ідентифікаційні номери, залишаються у розпорядженні власників. Відповідні сервісні центри МВС за зверненням власника видають на такі складові частини довідки встановленого зразка.Підставою для відмови у наданні такої послуги може бути невідповідність ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу із зазначеними в поданих документах та перебування транспортного засобу в розшуку або під арештом.‼️ ПІСЛЯ ВИБРАКУВАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ВІДНОВЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НЕМОЖЛИВЕ. ❌