Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Українська добровольча армія
Added 14 Jul 2024

Українська добровольча армія

@uda_army
Number of subscribers: 3 042
Photos: 12,300
Videos: 4,470
Links: 1,030
Description:
🇺🇦Офіційний канал УДА ⁉️На запитання відповідаємо тут: instagram.com/uda.army 💶 Поповнити конверт через Приват24 https://www.privat24.ua/send/dtnji 💳 Номер картки конверта 5168752106819744

👥 Number of subscribers

3 042
Average/Day:: -2
Average/Week:: -17
Average/Month:: 0

👁️ Average views per message

3 343
Average/Day:: 7,020
Average/Week:: 2,613
ERR: 109.89%

📊 Messages per Day

4.4
Last day: 8
Week average: 4.1
Average per day: 4.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

У нашої команди почалася нова ротація. Інші маршрути, інші ризики. Але завдання те саме: бути поруч тоді, коли це має значення.Ситуація на фронті зараз складна.Загроза дронів постійна, і це диктує правила.Евакуація - тільки вночі або по сіряку.Днем вивозити неможливо: надто небезпечно, надто багато очей у небі.На першій же евакуації ми зіткнулися з тим, чого ніхто не хоче, але до чого потрібно бути готовими:довге очікування, нестабільна обстановкаі пішохідна евакуація пораненого, коли техніка не під’їжджає, а час іде.Це війна, і вона не завжди відповідає інструкціям.Десь допомагає техніка, а десь - тільки міцні руки, витримка і робота злагодженої групи.Ми там, де потрібні.Ми бачимо, що робить різницю.І ми робимо це щоразу.Щоб утримувати цей рівень роботи, нам необхідні конкретні речі:• жаби для фізрозчину (не прострочені) - базове, але критично необхідне• SAM splint - для навчання бойових медиків, які скоро опиняться в таких самих умовах.Кожна ротація - це досвід, відповідальність і ще одне нагадування:ніхто не прийде замість нас.Ми маємо бути готовими.Працюємо далі.🫡Тактична медицина північ.
🫡У вересні 2022-го до Медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри» приєдналася Тетяна Романюк — посестра з позивним Руді.До війни вона працювала менторкою в Українській академії лідерства, допомагала молоді ставати свідомішою. А після повномасштабного вторгнення поїхала з загонами швидкого реагування на місця прильотів, вивозила з окупованих територій важкохворих. Після деокупації продовжила це робити в Лисичанську та Сєвєродонецьку.Але з часом Руді зрозуміла: цивільних треба рятувати, але якщо не допомагати військовим, то цивільних просто не буде кому рятувати. Так почався її шлях на фронт.За ці роки вона була на всіх напрямках, зокрема й на Курщині. Там Руді працювала два з половиною місяці: від самого початку операції й до моменту, коли наші підрозділи виходили.Останні тижні були особливо важкими: дрони, згорілі машини, нервові виїзди, коли кожен день міг стати останнім. Бувало, поранені хлопці допомагали вантажити тіла своїх побратимів — бо часу на те, щоб вижити, було пів хвилини.Одного разу Руді з напарницею заїхали в посадку по тіла наших бійців, які місяць лежали між позиціями. Росіяни були зовсім близько. Під звуки FPV вони вантажили хлопців у мішки. На щастя, засідки не було.Попри фронтову буденність, Руді вміє творити красу там, де її, здавалось, не може бути.Щороку на свій день народження вона їде на ротацію евакуаційним автобусом «Австрійкою» — і вишиває рушник.«Моя мама з Донеччини, а тато — з Хмельниччини. Але в мене нічого від моєї сім’ї не збереглося. І я зрозуміла, що хочу вишити рушник. Вирішила, що можу бути тією першою людиною, яка вишиватиме й передаватиме у спадок своїм дітям важливі речі», — ділиться посестра Руді.Під час запеклого наступу на Роботине, коли в підвалі не було зв’язку й холод пробирав до кісток, Руді сиділа з голкою й ниткою. Щоб зігрітися, виходила на ґанок просто під обстрілами, сідала на порозі й вишивала. Нарвала польових квітів, поставила їх у надщерблену пляшку — і так вишивала в красі.Іншого разу, після важкої ночі завантаження тіл, вона пішла не спати, а взялася за писачок. З ним у руці й зустріла світанок.Рушник і писанки Руді хоче передати своїм майбутнім дітям.Руді й сьогодні працює на евакуації поранених захисників — у неї ротація на одному з гарячих напрямків.
Дорогі побратими та посестри,Від імені Грузинського Національного Легіону ми вітаємо всіх воїнів України з Днем Збройних Сил.Для нас велика честь стояти поруч із вами у найважчій війні сучасної історії. З перших днів вторгнення ми бачили справжню силу України — це сила людей, які воюють не за наказ, а за свою землю, свободу, за право жити вільно.Українські Збройні Сили стали прикладом для армій усього світу. Ви зламали міф про «другу армію світу», ви змусили агресора платити за кожен метр української землі, і ви довели, що воля народу сильніша за будь-яку імперію.Ми вшановуємо пам’ять усіх загиблих українських та грузинських воїнів, які віддали життя поруч, на одному фронті. Їхня жертва — найвища ціна за свободу. І наша спільна перемога буде найкращим вшануванням їхнього подвигу.Грузинський Легіон залишиться поруч із Україною стільки, скільки буде потрібно.Разом ми доведемо світу: свобода — непереможна.Слава Україні!Слава Збройним Силам України!Слава Героям!🫡Командир Грузинського національного легіону у складі УДА Мамука Мамулашвілі
Українська добровольча армія випустила власну поштову маркуУ Дніпрі відбулася церемонія спецпогашення марки, присвяченої Українській добровольчій армії (УДА).У заході взяли участь командувач УДА Дмитро Ярош, міський голова Борис Філатов, заступник командувача Роман Танетко та директор з розвитку мережі Дніпровського та Донецького регіонів «Укрпошти» Максим Сутковий.Автором ілюстрації став давній друг українських добровольців — Нікіта Тітов, художник і графік, роботи якого відображають сучасну військову культуру, дух спротиву та силу українського народу.Марка «УДА. Покликані перемагати» — це знак шани й вдячності українським добровольцям за їхню жертовність, любов до своєї землі та незламну боротьбу за свободу та незалежність України.Це також пам’ять про наших загиблих воїнів і нагадування тим, хто продовжує тримати оборону, що вони на цій війні Покликані перемагати! Українська добровольча армія висловлює щиру подяку меру Дніпра Борису Філатову за постійну підтримку добровольчого руху, а також «Укрпошті» за можливість увіковічнити чин та ідею добровольців УДА у поштовій марці.🫡Українська добровольча армія - УДА
«Про Третю Світову.Вона вже йде. Не всі це усвідомлюють і визнають, що закономірно, та цей процес людям вже не зупинити. Хіба Бог може зробити диво…Вже зараз формуються нові геополітичні військові блоки, вже зараз вирують «регіональні» конфлікти, що призводять до величезних людських жертв, вже зараз «старий світ» руйнується, а «новий» - народжується…Людство опинилося у вирі Війни і незалежно від націй, держав, континентів, кожна людина на планеті Земля пройде через Третю Світову.Нам, Українцям, тим, хто у Війні за Незалежність, трохи легше: ми вже звикли до пекла і ведемо боротьбу за виживання багато років…Не заздрю тим народам, які живуть як на весіллі: їдять, пʼють, мирно насолоджуються земним життям і думають, що завжди так буде…Не буде! Їх «кайф» дуже скоро завершиться: ракетні та бомбові атаки, блекаути, голод, холод, бойові дрони тощо - скрізь…І смерть. Багато смерті.І ніхто нікуди вже не втече. (Навіть, наші «недочоловіки»-ухилянти вже нікуди не втечуть…)Таке найближче майбутнє мені сьогодні наснилося…Добре, що прокинувся.Та загалом, як вірний Христової Церкви, я впевнений, що сни - то все хибне, і на все є воля Божа і Національна…І в цій Війні Добра і зла ми переможемо обовʼязково.Все буде Україна!»🫡Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош
🫡Форум пам’яті медичних працівників, які віддали життя, рятуючи інших, напередодні відбувся у Вінниці.До вшанування долучився і Медичний Добровольчий Батальйон «Госпітальєри».Меморіал, розташований біля фахового медичного коледжу ім. Заболотного, включає:пам’ятний знак;монітор зі світлинами та історіями полеглих медичних працівників;банери з історії військової медицини;облаштовану територію для вшанування пам’яті.Разом із родинами Героїв на події були присутні іноземні гості —посол Фінляндської Республіки в Україні, а також аташе з питань оборони Польщі, Угорщини, Болгарії, Литви, Латвії, Словенії, Нідерландів, Японії та Фінляндії.Серед історій, що нині транслюються на моніторі, — наші побратими й посестри, полеглі Госпітальєри:Чека, Майк, Орест «Сибіряк» Білінчук, Шаман, Смурфік, Папай, Альпака, Ведмідь, Витязь, Госп, Студент, Гера.Імена, які назавжди закарбовані в нашій пам’яті. Герої, які продовжують жити в наших серцях.🙏🏻 Подяку засновнику та ініціатору цього важливого проєкту Юрію Козаку — лікарю, учаснику Революції Гідності, медику-добровольцю АТО–ООС, експерту Українського аналітично-дослідницького центру в галузі медицини М. Угрина — вручила Патронатна служба нашого батальйону.Щиро дякуємо за збереження пам’яті, відданість справі та невтомну працю.Також висловлюємо вдячність Міжнародному фонду «Відродження» — за довіру та ресурси, що дозволяють тримати стрій попри все.Імена та подвиг Героїв житимуть вічно.Пам’ятаємо. Вшановуємо. Продовжуємо боротися.
🇺🇸Дональд Трамп після зустрічі з Зеленським видав дуже цікавий пост:«Після того, як я ознайомився і повністю зрозумів військову та економічну ситуацію в Україні та росії, а також побачив економічні проблеми, які це спричиняє росії, я вважаю, що Україна, за підтримки Європейського Союзу, має всі можливості боротися і повернути всю Україну у її первісному вигляді. З часом, терпінням і фінансовою підтримкою Європи, а зокрема НАТО, відновлення кордонів, які існували до початку війни, є цілком реальним варіантом. Чому б ні? росія вже три з половиною роки безцільно веде війну, на перемогу в якій справжній військовій потузі знадобилося б менше тижня. Це не додає росії престижу. Насправді це робить росію схожою на «паперового тигра». Коли народ, що живе в москві та всіх великих містах, селищах і районах по всій росії дізнається, що насправді відбувається з цією війною, про те, що їм майже неможливо отримати бензин через довгі черги, що утворюються, та про всі інші речі, що відбуваються в їхній воєнній економіці, де більша частина їхніх грошей витрачається на боротьбу з Україною, яка має великий дух і стає тільки кращою. Україна зможе повернути свою країну в її первісному вигляді і, хто знає, може, навіть піти далі! путін і росія перебувають у великій економічній скруті, і зараз саме час для України діяти. У будь-якому разі, я бажаю обом країнам всього найкращого. Ми продовжуватимемо постачати зброю НАТО, щоб НАТО могло робити з нею все, що забажає. Удачі всім!»
🇺🇦Центр підготовки громадян до Національного спротиву вітає мешканців Кропивницького з Днем міста!Сьогодні Кропивницькому виповнюється 271 рік. Це не просто дата в календарі — це нагадування про величну історію нашого краю, про людей, які будували місто, берегли його традиції й передавали любов до рідної землі наступним поколінням.Кропивницький — місто сильних, працьовитих і незламних людей. Тут живуть ті, хто щодня творить майбутнє, зберігає культурну спадщину, боронить державу та допомагає один одному у важкі часи.Ми, Центр підготовки громадян до Національного спротиву, пишаємося бути частиною цієї громади. Разом з вами ми працюємо над тим, щоб наше місто було не лише затишним і красивим, а й безпечним та стійким перед будь-якими викликами.Нехай Кропивницький і надалі розвивається, стає ще сучаснішим і комфортнішим, а в його жителів завжди буде віра у краще майбутнє.Бажаємо кожній родині миру, добробуту та злагоди.💙💛 З Днем народження, рідний Кропивницький!Разом ми сила, разом ми Переможемо!
Польська влада своїми ідіотськими рішеннями робить все для того, щоб зробити Польщу маргінальною шовіністичною державою…Замість творити Балто-Чорноморський союз, який може стати одним із головних геополітичних факторів Європи, президент Навроцький зі своєю шовіністичною гоп-компанією, відкрито підіграє путінській недоімперії, творячи ворогів з тих, хто воює за вашу та нашу Свободу…Я, справді, щиро вдячний польському народу за ту підтримку, яку вже багато років вони надають Україні! Тому, хочу звернутися до президента Польщі: пане Навроцький, не руйнуйте польсько-української дружби, не ставайте на бік москви… Колись, ви, польська держава, окупували частину території України, і за це ми вас знищували. Боролися проти польської окупації українських земель, як зараз боремося проти агресії та окупації росії…Це - закономірно! Бо, будь-який ворог, який вбиває Українців та пробує окупувати нашу Українську землю, має знищуватися…Ми, Бандерівці, не приходили до Польщі та не навʼязували вам свої правила життя… ми - завжди боролися і будемо боротися за своє - за святу Матір Україну.Тому, я б щиро радив польській владі та народу не робити із Бандерівців ворогів. Бо ми, Українські Націоналісти, та й загалом Українці, можемо бути Друзями і Побратимами, а можемо бути страшними недругами, які спитають за окупації, знущання, пацифікацію тощо…Закликаю сусідів-поляків бути нам друзями і союзниками, бо разом ми - відстоїмо наші держави, разом ми - знищимо московську недоімперію, разом - збудуємо новий національний світ, який буде стояти на фундаменті Свободи, Честі, Гідності та Взаємоповаги…Геть польський недоімперський шовінізм!За Нашу і Вашу Свободу!🫡Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош.
«Кожен з нас несе світло, не бійтесь його запалити», — подруга Майк. Рік тому від ворожого дрону під час ротації на харківському напрямі загинула Олександра Мулькевич «Майк». Це стало потрясінням для всіх, хто її знав, і з ким вона працювала в екіпажах. Іронічно підписана в Інстаграмі як napoleonio, вона була здатна на дійсно великі справи. Рятувала поранених на фронті, опікувалася літніми людьми, рятувала тварин, була амбасадоркою донорства крові. На ротаціях працювала зокрема як водійка — легко водила пікапи й джипи. «… я ніколи не зустрічав людину, якій під силу дійсно все! Всі наші спільні знайомі відгукувались про неї як про універсального бійця, який ніколи не відмовляв у допомозі, міг виконати будь-яку роботу, будь-який проєкт, при цьому завжди створюючи найприємніший “клімат”», — друг Морган про Майк. На честь Майк її друзі ініціювали збір, який досі триває.Кошти йдуть на:1. Засоби захисту, зокрема РЕБи, для безпеки наших медиків.2. Підтримку патронатної служби «Госпітальєрів», що опікується пораненими, сім’ями загиблих і членами екіпажів, які потрапили в скрутні обставини.Долучайтеся до збору. Вшановуйте пам’ять добровольців, які боролися і загинули за Україну.