14 червня — Всесвітній день донорів крові. І ми хочемо привітати тих, хто цих слів не прочитає — котів, кішок і собак, чия кров урятувала життя інших тварин ❤️🩹Незважаючи на всі дива сьогоднішньої медицини, нічим повноцінно замінити донорську кров досі неможливо — ні для тварин, ні для людей. Її не виготовляють штучно і не продають в аптеках, а тільки діляться.Дякуємо опікунам і опікункам, які наважилися зробити своїх тварин донорами. Ви даруєте єдиний, унікальний шанс на порятунок, і це безцінно.Долучайтеся до цієї місії — зареєструйте свою тварину на Платформі донорства UAnimals. Ми напишемо вам, коли знадобиться допомога — можливо, ви врятуєте не одне життя.Якщо ж вашій власній кішці чи собаці потрібна буде кров, на Платформі ви знайдете донорів, і разом з нею — надію. Донорами можуть бути:🐶собаки від 2 до 7 років вагою понад 25 кілограмів.🐱коти й кішки 2 до 6 років вагою понад 4,5 кілограмів.Людей-донорів ми теж вітаємо 😁 Ви прекрасні! Та знайти кров для тварини набагато важче. Тож будемо вдячні, якщо поділитеся цим дописом, аби більше опікунів дізналися про Платформу🩸
Upd. Ви зробили це! Збір закрито — дякуємо, друзі 🫂Кота Рижика бійці вивезли з позицій. В нього був розрив барабанної перетинки через вибух, гнійний отит, а також виявили вірус лейкемії та цукровий діабет💔Через хронічні захворювання кіт потребує пожиттєвого особливого догляду, і прилаштувати його в родину складно. На лікування Рижика ми вже витратили понад 144 тисячі гривень, і він досі на стаціонарі у клініці. Таких тварин під нашою опікою — десятки.Зараз ми знову збираємо гроші на лікування тварин, яких рятують із прифронту військові. І збір знову застряг 💔 Війна триває, покинутих тварин не стає менше, й наші захисники й захисниці щодня знаходять їх на руїнах, визволяють з антидронових сіток, рятують від обстрілів, прихищають на позиціях. Дбати про цих тварин означає підтримувати і військових, які, ризикуючи власним життям, рятують крихкі життя.Допоможіть закрити збір. Маємо оплатити рахунки за лікування тварин, яким уже вдалося допомогти, і лікувати нових підопічних, котрі не можуть чекати💔
UAnimals шукає рятівника чи рятівницю в команду польових робіт 🚐Щомісяця ми евакуюємо сотні тварин із прифронтових областей. Запитів усе більше, команда росте, і ви можете її підсилити.Що потрібно робити:▫️разом із колегами розробляти маршрути евакрейсів;▫️готувати все необхідне — клітки, переноски, корм, воду тощо;▫️завантажувати тварин в авто, піклуватися під час поїздки, передавати опікунам чи притулкам;▫️готувати звітність;▫️дбати про авто та обладнання. Що очікуємо від вас:🔹водійські права категорії В та досвід кермування від 2 років на механіці;🔹готовність до відряджень до 6 днів та фізичного навантаження;🔹вміння гарно комунікувати з людьми, зокрема у стресових ситуаціях.Круто, якщо ви вмієте усувати дрібні поломки в авто▫️, знаєте українські дороги й насамперед — щиро любите тварин.Що ми пропонуємо:🔸повну зайнятість;🔸своєчасну та гідну оплату;🔸форму та засоби захисту;🔸послуги корпоративного психолога та компенсацію медичної допомоги;🔸команду, яка щодня рятує життя.Аби дізнатися більше та подати резюме, переходьте за лінком 🔗 Зараз на сайті більше 10 вакансій — обирайте свою й долучайтеся до команди!
Не річниця, а роковини! 26 квітня минає 40 років від Чорнобильської катастрофи ☢️З плином часу Чорнобиль почали огортати містичними легендами і перетворювати на стилістику, туристичний символ і дивну історію про радіоактивних тварин.Але передусім Чорнобиль — це трагедія. Катастрофа, яка забрала життя людей і тварин, зруйнувала тисячі доль і залишила по собі шрам, що досі не зник.Цей текст у відео читає Юрій Андрухович, аби нагадати, що 40 років тому радянська, тобто російська тоталітарна машина допустила катастрофу, а потім намагалася приховати її масштаби від людей і світу.Сьогодні Росія знову перетворює атом на зброю. Окуповує Запорізьку атомну електростанцію. Шантажує світ ядерною загрозою. І вкотре показує, що для неї життя людей, тварин і цілих екосистем не мають жодної цінності.Чорнобиль мав стати уроком для людства. Про те, що природу неможливо підкорити. Що недбалість, самовпевненість і зневага до світу рано чи пізно обертаються катастрофою. Але, здається, людство досі провалює цей екзамен.Врятуймо все живе! Закликаємо світ зупинити росію і запровадити санкції проти «Росатому».
Нам 10 років. І ми б хотіли відзначати цю цифру в світі, де тварин не треба рятувати від обстрілів, але реальність інша: уже чотири роки наші евакавто регулярно везуть врятованих тварин із прифронтових областей. Раніше порятунком займалися два наші буси: «Бізон» та «Буйвол». За минулий рік вони пройшли понад 159 000 кілометрів найнебезпечнішими дорогами. Однак у лютому 2025-го ворожий дрон пошкодив «Бізона», а в грудні — знищив нашого «Буйвола». На щастя, люди і тварини тоді дивом вціліли, але ми втратили одну з двох машин.Зараз єдине наше авто працює нон-стоп і після кожного рейсу потребує ремонту. Це означає, що ми фізично не можемо доїхати до всіх, хто чекає на допомогу, поки маємо такий обмежений ресурс 💔До свого 10-річчя ми відкриваємо великий збір на новий евакуаційний бус. Прагнемо зібрати 2 450 000 гривень, щоб придбати витривалий Volkswagen Crafter, обладнати його системою РЕБ для захисту від дронів та повністю переобладнати кузов для комфорту тварин.За кожен рейс ми вивозимо від 30 до 60 життів: домашніх, свійських, диких. Найкращий подарунок для нас — це можливість продовжувати. Адже поки війна триває, ми маємо дотягнутися до кожного, хто чекає на порятунок ❤️🩹Підтримати нас донатом на авто можна за посиланням.
Потепління було недовгим — морози насуваються знов, і безхатні тварини так само беззахисні перед ними.Нагадаємо прості способи допомогти — зберігайте та поширюйте👇🍽Погодуйте. Їжа дає енергію, аби зігрітися. Якщо впевнені, що тварина поїсть тут і зараз, дайте гарячу їжу. Якщо насипаєте на потім — давайте сухий корм, оскільки інше замерзне.⛺️Змайструйте для котів і собак просте укриття. Найкраще — дерев'яні будки з соломою всередині (вона не так мокне, як тканина). Та підійдуть і коробки — затягніть їх зверху плівкою, аби захистити від вологи й вітру, та покладіть усередину старий одяг чи ковдри. 🏠Впустіть тварину погрітися в під'їзд чи інше приміщення. Мороз здатен убити за лічені години, і можливість перепочити в теплі врятує життя. 🐦⬛️Насипте їжу птахам надворі або зробіть годівницю. Підійде овес, просо, ячмінь, соняшникове та гарбузове насіння (без солі). ❤️🩹Якщо знайшли кішку чи пса з ознаками переохолодження (млявість, сплутані рухи, прискорене чи уповільнене дихання), візьміть тварину на перетримку принаймні до потепління. Можливо, ви більше й не захочете з нею розлучатися.
Друзі, UAnimals шукає адвоката чи адвокатку в команду ⚖️Нам потрібна людина, яка зможе представляти інтереси потерпілих у справах жорстокого поводження з тваринами.Що потрібно робити:✔️Вести позови, судові справи, брати участь у судових засіданнях.✔️Готувати запити, відповіді та інші юридичні документи.✔️Супроводжувати взаємодію з державними органами.✔️Готувати юридичні висновки та надавати юридичні консультації.✔️Здійснювати виїзди в інші міста України для ведення справ.Що ми пропонуємо:▫️Повну зайнятість 5/2. Робота дистанційна з вільним відвідуванням офісу в Києві.▫️Гідну та своєчасну оплату праці відповідно до кваліфікації.▫️Оплату корпоративного психолога, профільного навчання та інші бонуси.Ми шукаємо людину, яка:▪️Має чинне адвокатське посвідчення.▪️Знає законодавство у сфері захисту тварин.▪️Має досвід роботи у кримінальних провадженнях, справах про адміністративні правопорушення, судових спорах щодо відшкодування збитків.Дізнатися більше про вакансію та подати резюме можна тут🔗Якщо маєте кому скинути допис, будемо вдячні за поширення. Можливо, саме ваша рекомендація допоможе рятувати тварин від жорстокості ❤️🩹
Смайлик — м’яка іграшка, створена за образом реального коня, якого команда UAnimals допомогла врятувати на початку повномасштабного вторгнення.«Привіт, друзі! Я — кінь Смайлик, білого кольору з рудими плямами та пухнастою гривкою, як солодка вата!На початку повномасштабного вторгнення я зламав ногу і довго боровся за життя. Було страшно й дуже самотньо, доки поряд не з’явилася моя рятівниця Наталка та команда UAnimals. Наталка щодня допомагала мені, лікувала, годувала та підтримувала. Завдяки турботі я одужав і тепер живу своє найкраще й спокійне життя у притулку «Вуглик». Там мене всі знають як того самого коня, що вміє посміхатися навіть після найтемніших часів.Разом з іграшкою команда Animalism створила справжню казку про мене, яку читає чарівна українська акторка @Ірма Вітовська.Казка доступна на сайті Animalism та за QR-кодом на листівці, яку ви зможете знайти у вашому замовленні.Кожна іграшка — це не лише подарунок, а й 100 % допомоги тваринам, які постраждали від війни.Кінь Смайлик».
Друзі, у нас для вас дещо цікаве до Всесвітнього дня захисту тварин 🐾Ми запрошуємо освітян та родини приєднатися до тижня захисту тварин 🫶6 жовтня стартує перший Всеукраїнський тиждень захисту тварин, який ми організували у межах проєкту «Гуманна освіта та волонтерство». Сподіваємось, він стане щорічною традицією ❤️🔥 Разом із батьками та вчителями робитимемо добро для природи й формуватимемо в дітей емпатію і відповідальне ставлення до тварин.Ми підготували для шкіл та родин серію цікавих завдань у проєкті, які ви знайдете на сайті за посиланням.Ви зможете зробити разом із класом годівничку для птахів 🐦⬛️ або прибрати зелену зону біля школи 🌱 для безпеки її мешканців. Або ж всією родиною піти до притулку на вихідні 🐈 чи зробити поїлку для безхатніх котів і собак 💧Обирайте добрий вчинок до душі або виконуйте кожне завдання із 6 по 12 жовтня 🤗📸 Обов’язково робіть світлини чи фільмуйте процес та результат вашої роботи. Нехай більше людей побачать, що допомагати тваринам та піклуватись про природу — завжди на часі 🤝Ставте у постах гештег #ГуманнеПокоління та відмічайте @uanimals.official в інстаграмі, щоби ми також змогли побачити ваші добрі справи. Подбаймо про майбутнє разом! 💗@uanimalsorg
«Побачив акцію вашу, і сам пішов прибирати на річці, хоча, чесно кажучи, роблю це часто. Думаю, напишу вам, аби підтримати. Це Івано-Франківськ, прибирав на річці Бистриця Надвірнянська», — написав нам Євгеній, який у день Маршу наводив лад біля річки, куди любить приходити. Нас дуже розчулило та підтримало Євгенове повідомлення 🥹🥹Ми часто закликаємо людей долучатися не лише до наших локацій, але й самоорганізовуватися на прибирання. Просто подбати про вулицю, оглядовий майданчик, галявину чи узбережжя. Про місця, де нам добре. «На фото не виглядає багато, але я роблю це стабільно, просто ніколи не фотографую, це перший раз фото зробив. І, до речі, є ще люди, які також таким займаються. Тому дякую вам за такі акції!», — каже Євгеній. А ми дуже дякуємо Євгенові за турботу про природу. Й так само вдячні кожній і кожному, хто наводить лад на великих маршах прибирання та самотужки 🌱Дбати про довкілля — завжди на часі, адже це наш дім! Тож, друзі, виходьте подбати про природу в будь-який день 🌾