Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - музика і котики
Added 14 Jul 2024

музика і котики

@uamusicandcats
Number of subscribers: 1 173
Photos: 364
Videos: 1,040
Links: 1,010
Description:
Лагідна українізація котиками 😺🇺🇦 Щодо співпраці пишіть @muzychnakytsia Підтримати на Базі: https://base.monobank.ua/Hsrat2uF9Wg1y всі посилання: https://linktr.ee/uamusicandcats
Source

музика і котики | Вечір добрий, коти!Всі, хто цікавляться Євробаченням сьогодні гудять і...

Telegram community logo - музика і котики музика і котики @uamusicandcats
686 Views/Reach 2025-01-13 19:33 Message №1666
Вечір добрий, коти!Всі, хто цікавляться Євробаченням сьогодні гудять і шось постять і коментують, бо сьогодні розпочалось голосування за останнього учасника, який потрапить на Нацвідбір з лонглиста, і також нарешті з'явились їхні пісні. Якщо ви вже послухали, шо вам як вам?Шось мені, якщо чесно, нічо не зайшло. Не було ні вау ефекту, ні мурашок від жодної з пісень. Хоч я вже і переслухала їх по другому колу і подивилась реакції парочки людей (може в мене сьогодні просто настрою для того нема)Ладно, після 4-ого прослуховування, мені трошки засів в голові приспів Ягод, але Цунамія, як на мене, була краще, тоді були мурашки от прям від початку. Все інше мені от ніяк не запам'яталось, голоси гарні, але якось meh. Сподіваюсь, ті заявки, що вже пройшли у шортлист, будуть цікавіші, бо покашо пічалька (верніть Шурова)). Можливо ще переслухаю, як буде кращий настрій, але поки голосувати не хочеться ні за кого з цієї 10-ки.Я всьо, не бийте палками 🙂П.С. поки писала цей текст, вилетів з голови і приспів Ягод ахахахах, але пам'ятаю, шо у Брикульця був жахливий біт на приспіві 😀