Source
музика і котики | Вечір добрий, коти!Всі, хто цікавляться Євробаченням сьогодні гудять і...
686 Views/Reach
2025-01-13 19:33
Message №1666
Вечір добрий, коти!Всі, хто цікавляться Євробаченням сьогодні гудять і шось постять і коментують, бо сьогодні розпочалось голосування за останнього учасника, який потрапить на Нацвідбір з лонглиста, і також нарешті з'явились їхні пісні. Якщо ви вже послухали, шо вам як вам?Шось мені, якщо чесно, нічо не зайшло. Не було ні вау ефекту, ні мурашок від жодної з пісень. Хоч я вже і переслухала їх по другому колу і подивилась реакції парочки людей (може в мене сьогодні просто настрою для того нема)Ладно, після 4-ого прослуховування, мені трошки засів в голові приспів Ягод, але Цунамія, як на мене, була краще, тоді були мурашки от прям від початку. Все інше мені от ніяк не запам'яталось, голоси гарні, але якось meh. Сподіваюсь, ті заявки, що вже пройшли у шортлист, будуть цікавіші, бо покашо пічалька (верніть Шурова)). Можливо ще переслухаю, як буде кращий настрій, але поки голосувати не хочеться ні за кого з цієї 10-ки.Я всьо, не бийте палками 🙂П.С. поки писала цей текст, вилетів з голови і приспів Ягод ахахахах, але пам'ятаю, шо у Брикульця був жахливий біт на приспіві 😀