Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Я не вдома. Що далі?
Added 14 Jul 2024

Я не вдома. Що далі?

@uakolo
Number of subscribers: 1 113
Photos: 277
Videos: 44
Links: 358
Description:
Як зберегти себе під час війни Експерт зміни поведінки, нутриціолог, соціолог та практичний психолог Любов Шлапай: 💪 Ментальний розвиток 💪 Перетворення стресу на силу 💪 Формування здорових звичок харчування Ідеї? Питання? @liubovshlapai
Source

Я не вдома. Що далі? | 12 років тому я їхала поїздом 48 годин до Сибіру із можливістю лише 2 ...

Telegram community logo - Я не вдома. Що далі? Я не вдома. Що далі? @uakolo
744 Views/Reach 2024-10-06 22:55 Message №1252
12 років тому я їхала поїздом 48 годин до Сибіру із можливістю лише 2 рази вийти на вулицю.Тому що вдень було лише 2 зупинки, тривалістю понад 2-5 хвилин, коли дозволяли вийти.Тоді думала про своїх розкуркулених прадідуся з прабабусю, як їх вивозили до Сибіру практично туди ж, куди їхала я, без можливості вийти на вулицю,Зараз у мене відчуття, що нас усіх посадили ось у такий самий потяг під назвою "Війна" без зупинок, без можливості вийти.З такою ж кількістю поламаних доль.З таким же нерозумінням, де буде кінцевий пункт цього поїзда і що ми побачимо, коли з нього зійдемо.Без уявлення, якими ми будемо, коли подолаємо цю дорогу.Без повернення до того минулого, якого вже немає і ніколи не буде.Але з надією на майбутнє.А зараз є лише ця дорога, момент зараз і невідомість.Але колись цей наш поїзд зупиниться.Він не може їхати нескінченно довго.І, вийшовши з цього поїзда, так важливо залишитись Людиною.Не знищити один одного.Підтримувати.Допомагати.Цінувати.Співчувати.ЛюбитиЗнаходити кожного дня те, чому можемо радіти.Жити.У цьому поїзді ми можемо проявити ті вічні цінності, на яких тримається цей світ.Колись він точно зупиниться.p.s. Зараз сіла в поїзд і усвідомлюю, що востаннє я їхала поїздом 5 березня 2022 року з Києва до Львова.Здавалося б не переміщалася більше з тих пір поїздами фізично але за відчуттями я з того поїзда так ще й не зійшла 💜~ Lesya Egorova