Source
Я не вдома. Що далі? | При нападі він прагне збити жертву з ніг потужним ударом, особливо якщ...
400 Views/Reach
2024-07-12 04:12
Message №1223
При нападі він прагне збити жертву з ніг потужним ударом, особливо якщо та намагається давати відсіч, він прагне зламати її дух. Але більш стандартною тактикою знешкодження жертви є руйнування можливостей порятунку і нанесення страшних, кровоточивих ран. Також жертва вбивається шляхом нанесення великої кількості рваних ран у життєво важливі місця, або, доводиться до стану втрати можливості чинити будь-який опір.Якщо людині вдається врятуватися від першої атаки, він продовжує переслідувати її, орієнтуючись на її слабкі місця. Він, як правило, кружляє навколо наміченої цілі, уникаючи ударів у відповідь і наносячи їх кожного разу, коли випадає зручна можливість, як правило, намагаючись при цьому знекровити жертву. Це триває до тих пір, поки жертва не впаде на землю від отриманих травм, після чого він знищує її суть, її нутро. Найлегше він долає зв'язаних жертв, змушених боротися упівсили. Приблизно таку ж тактику він використовує, коли він розправляється з суб’єктом, що формально має більше сил.В деяких випадках такі істоти демонструють незвичайну поведінку під час нападу. Описувалося, що вони можуть навмисно переслідувати і лякати матерів, щоб змогти вбити дітей…Вважається, що вміння вбивати більш сильних, є результатом тривалого набуття відповідних навичок.Мабуть, Ви подумали, що я про путіна? і так і ні… я перефразував опис поведінки комодського варана - найбільш агресивного хижака у світі…Тому, нам потрібно усвідомити, що ми маємо справу зі страшним холоднокровним звіром, який не має у собі нічого людського... окрім старого тіла… а це робить його ще агресивнішим...PS. Людина вміє впольовувати різних хижаків, особливо, коли добре вивчає їх повадки… їх хижацькі тваринні повадки... які не треба недооцінювати!Але холоднокровні тварини не заслуговують ненависті, адже ненависть - це гаряче почуття... вони заслуговують холодної огиди та холодної мови зброї!Так. Це ілюзія думати, що для рептилії які небудь домовленості будуть мати якесь значення, окрім, того, що вони можуть слугувати її цілям…~ Михайло Пустовойт